Máte nepotřebné věci na prodej? Jděte na online bleší trh Individi.cz

Zdroj: Individi.cz
Zdroj: Individi.cz

Máte v oblibě bleší trhy? Potřebujete si levně koupit květináč, vybavení do domácnosti či nářadí? Nebo právě chcete nepotřebné věci prodat? Pak už o sobotách nemusíte vyrážet na bleší trhy. Různorodé zboží nakoupíte nebo prodáte na internetovém bleším trhu Individi.cz.

Internetové portál Individi.cz zprostředkovává nákup a prodej věcí, které už v domácnosti nepotřebujete, ale ostatní ho rádi ocení a využijí.

Na tržišti lze vystavovat až stovky předmětů po neomezenou dobu. A navíc neplatíte provizi za umístění či prodej vašeho zboží. Veškerý obchod probíhá čistě mezi uživateli.

Mnoho podobných tržišť bedlivě střeží anonymitu prodávajících i nakupujících za účelem získat provizi. Na Individi je však vše veřejné a bez provizí. Vystavené zboží můžete sdílet přes sociální sítě svým přátelům a zvýšit tak úspěch prodeje.

A právě odhalená identita s kontakty, hodnocení prodejců a bedlivý dohled administrátorů eliminují podvodníky, kteří by se neprávem chtěli obohatit.

S prodejem svých nepotřebných věcí nebo s nákupem nějaké potřebné maličkosti můžete začít okamžitě. Stačí se zaregistrovat. K registraci navíc dostanete zdarma kreditní body v hodnotě 200 Kč.

Neváhejte a prohlédněte si bohatou nabídku prodávaných věcí na Individi.cz, dříve než budou zajímavé kousky vyprodané.

Může vás zajímat

Činky jako sůl nad zlato. Proč na tuto prostou sportovní pomůcku nedáme dopustit?

Důležitost činek v silovém tréninku je nepopiratelná. Stejně nepostradatelnou roli však tyto sportovní pomůcky mají, přijde-li na kardio cvičení. Muži i ženy po celém světě si bez nich jednoduše svou pravidelnou dávku sportovní aktivity nedovedou představit. Proč jsou ale činky vlastně tak skvělé?

2 Komentáře

  1. V případě prodeje nepotřebných věcí se to dá taky řešit tím, že to člověk nechá na starost lidem, kteří si to odvezou a prodaj to za něj. Hodí se to, když není čas, doma nebo ve sklepě dochází prostor, ale zároveň nechcete dané věci jen tak vyhodit. V tomhle ohledu mám dobrou zkušenost třeba se serverem https://prodamezavas.cz/