Máte nepotřebné věci na prodej? Jděte na online bleší trh Individi.cz

Zdroj: Individi.cz
Zdroj: Individi.cz

Máte v oblibě bleší trhy? Potřebujete si levně koupit květináč, vybavení do domácnosti či nářadí? Nebo právě chcete nepotřebné věci prodat? Pak už o sobotách nemusíte vyrážet na bleší trhy. Různorodé zboží nakoupíte nebo prodáte na internetovém bleším trhu Individi.cz.

Internetové portál Individi.cz zprostředkovává nákup a prodej věcí, které už v domácnosti nepotřebujete, ale ostatní ho rádi ocení a využijí.

Na tržišti lze vystavovat až stovky předmětů po neomezenou dobu. A navíc neplatíte provizi za umístění či prodej vašeho zboží. Veškerý obchod probíhá čistě mezi uživateli.

Mnoho podobných tržišť bedlivě střeží anonymitu prodávajících i nakupujících za účelem získat provizi. Na Individi je však vše veřejné a bez provizí. Vystavené zboží můžete sdílet přes sociální sítě svým přátelům a zvýšit tak úspěch prodeje.

A právě odhalená identita s kontakty, hodnocení prodejců a bedlivý dohled administrátorů eliminují podvodníky, kteří by se neprávem chtěli obohatit.

S prodejem svých nepotřebných věcí nebo s nákupem nějaké potřebné maličkosti můžete začít okamžitě. Stačí se zaregistrovat. K registraci navíc dostanete zdarma kreditní body v hodnotě 200 Kč.

Neváhejte a prohlédněte si bohatou nabídku prodávaných věcí na Individi.cz, dříve než budou zajímavé kousky vyprodané.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?

2 Komentáře

  1. V případě prodeje nepotřebných věcí se to dá taky řešit tím, že to člověk nechá na starost lidem, kteří si to odvezou a prodaj to za něj. Hodí se to, když není čas, doma nebo ve sklepě dochází prostor, ale zároveň nechcete dané věci jen tak vyhodit. V tomhle ohledu mám dobrou zkušenost třeba se serverem https://prodamezavas.cz/