Jak vybrat vhodný regál do dílny?

Policový regál, zdroj: www.regalsistem.cz
Policový regál, zdroj: www.regalsistem.cz

Každý kutil mi dá jistě za pravdu, že skladovacího místa není nikdy dost. A zvláště v případech, když nářadí a každý šroubek musí mít své místo. Jestliže vaší dílně schází organizace veškerého náčiní, sáhněte po policových regálech, které vám organizaci výrazně ulehčí.

Problémem je, že v nabídce běžných železářství je jen omezená nabídka rozměrů regálů, které našim potřebám nemusí vyhovovat. Díky internetu se ale nabízí jedinečná možnost, jak si sestavit vlastní regály přesně podle našich potřeb.

Sestavte si regál na míru

Ať již potřebujete vytvořit odkládací místo v garáži, v dílně nebo ve sklepě, návrh vám usnadní online návrhář, který naleznete na stránkách www.regalsistem.cz.

Regály na míru, zdroj: www.regalsistem.cz
Regály na míru, zdroj: www.regalsistem.cz

Pomocí přehledného online rozhraní si jednoduše sestavíte regálové systémy na míru. Dopřipravených kolonek zadáte požadované parametry, kterými jsou výška a hloubka regálu, délka a počet polic a také jejich nosnost. V případě potřeby můžete přidávat další regálové sloupce a vytvářet tak variabilní úložný prostor.

Po zadání parametrů vám systém zobrazí skutečné rozměry zvolené sady včetně všech vnějších rozměrů, díky kterým si budete jistí, že se vám regál do garáže vejde. Takto sestavený systém si můžete rovnou zakoupit.

Nakupování regálových systému tak nikdy nebylo jednoduší. Rychle a přehledně si vytvoříte prostor pro uložení pneumatik, nářadí, barev a pro další skladování materiálu. Online návrhář je vhodný také pro sestavení regálů do špízů a sklípků, kde pohodlně uskladníte zavařeniny nebo sklizeň ovoce a zeleniny.

Pro zvětšení klikněte na obrázek.

Na co myslet před výběrem

Před výběrem regálového systému zvažte, jaký materiál plánujete skladovat, zda bude regál venkovní nebo interiérový, a také jaké je maximální možné zatížení podlahy. Zároveň také myslete na to, jak regál ukotvit.

Kdo regálové systémy dodává?

Modulární regálové systémy na míru dodává společnost Regalsistem s.r.o., která se specializuje na výrobu a prodej obchodních i průmyslových regálů. Mezi hlavní sortiment patři paletové regály, konzolové regály, patrové sklady a mobilní regály. V nabídce také naleznete široké množství plastového programu pro uložení šroubků, matek a malých součástek.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?

2 Komentáře

  1. No jen bych doplňil, že jich je celá řada. Regály jsou paletové, policové, konzolové, mobilní a mnoho firem vám udělá regály přímo na zakázku, takže může jít o takového hybrida, co umí od každého něco. Každé to hlavní dělní regálu co píše se logicky hodí na různé věci a jejich účinnost ovlivňuje více faktorů.

  2. Dobrý den,
    koupil jsem si policové regály od této firmy, kterou v článku zmiňujete zde https://www.regalsistem.cz/eshop/policove-regaly?from=menu a jsem s nimi velmi spokojen. Petr