WEDOS: Technická podpora především

Pokud zakládáte internetové stránky, ať už vlastní magazín, blog nebo jen prezentaci vaší firmy, dobře zvažte, u kterého poskytovatele si webhosting objednáte. I když se vám z počátku může zdát, že nejdůležitější je hlavně cena. Brzy zjistíte, že za kvalitní technickou podporu byste zaplatili i cihlou zlata.

wedos

Pokud netoužíte po bezesných nocích a nervy drásajících chvílích, kdy si nebudete vědět rady, kde se stala chyba, že vám vaše stránka opět hází error, pak volte hosting od WEDOS. Ano, jejich ceny jsou možná revoluční, jejich zkušenost je veliká, ale jejich technické podpoře se nic nevyrovná.

Podívejte se večer na jiné hostingové společnosti, a budete nemile překvapeni, že odbytím sedmé hodiny většina zákaznických podpor je offline. Pokud tedy v 19:05 zjistíte, že máte problém, pak ho budete patrně mít ještě minimálně po dobu dalších dvanácti hodin, pokud si ho nevyřešíte sami.

Bezkonkurenční technická podpora

Chcete převést své stránky k WEDOS? Pak se nemusíte obávat, že strávíte celý víkend nad strachem z toho, že vám web nebude fungovat. U WEDOS je to zcela bez výpadku a hlavně nevíte-li si rady, pak klidně v neděli o půlnoci můžete zavítat na zákaznickou podporu, kde jsou online připojeni technici, kteří vám jsou připraveni pomoc ve dne v noci.

A proč ještě k WEDOS?

Ano, WEDOS se nepyšní jen dokonalou zákaznickou podporou, kterou berou jako samozřejmost. Jejich 15ti leté zkušenosti na trhu vám zajistí kvalitní profesionální technické zázemí:

  • mají 11 různých platebních metod,
  • jejich servery jsou nepřetržitě monitorovány a dohledovány,
  • garance dostupnosti služeb je minimálně 99,99%,
  • disponují vlastním datacentrem,
  • jejich provoz je ekonomický a především i ekologický.

Přidejte se i vy k největšímu hostingu v ČR a patřete k nejlepším.

[vsw id=“GCP9M8jkQIE&list=PLc3f3Cd0lK8T2KNi6cQn7CVyzt9MOzmzr“ source=“youtube“ width=“600″ height=“344″ autoplay=“no“]

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?