Tradiční železářství i pro váš dům a zahradu najdete v Brně

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Léto už se pomalu blíží a teplé večery jakbysmet. Je nejvyšší čas zahradu připravit na prázdninové období. Dospělí jistě ocení altánek pro odpočinek a posezení. Děti zas potěší skluzavky a nejrůznější prolézačky přímo za domem. Nejen před výstavbou altánu, plotu, skluzavky či skleníku je však nutné nejdříve zajít do železářství.

Mít kam zajít pro zednické nářadí, zemní vruty, lana, plexisklo či jakýkoliv další sortiment vhodný pro dům, dílnu, zahradu nebo stavbu, je důležité. Nejlepším řešením je mít ve svém okolí jedno místo, kde seženete vše. Díky tomu budou nejen letošní práce na zahradě a kolem domu zas o něco snazší.

Zemní vruty vám pomohou ukotvit slunečník, prolézačky i stan

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Postavit dětem na zahradě prolézačky je výborný nápad. Máte-li čas a místo, rozhodně se do toho pusťte. Jen díky zábavě na zahradě dostanete o prázdninách vaše nejmenší od počítače na čerstvý vzduch. Dřevěné houpačky si můžete snadno postavit sami, pokud nejste manuálně tolik zruční, pak si kupte sestavu již hotovou. Na vás bude pouze houpačky, skluzavky či nejrůznější prolézačky sestavit.

Pamatujte však, že nejen při výstavbě dětské sestavy budete potřebovat zemní vruty pro snadné a stabilní uchycení. Využít můžete například zemní vruty Krinner, se kterými jednoduše a rychle vybudujete potřebné základy. Díky nim bezpečně uchytíte také slunečník, altán, sušák na prádlo, stan, skleník nebo plot.

Eika: železářství s dlouholetou tradicí i s bohatou nabídkou

Zdroj: eika.cz
Zdroj: eika.cz

A kam vyrazit nejen pro zemní vruty Krinner? Pokud jste z Moravy, pak pro vás máme tip na železářství Eika, které je velmi oblíbené nejen mezi stavebními firmami a řemeslníky, ale také mezi domácími kutily a zahrádkáři.

Železářství se nachází v Brně a ve Znojmě a nabízí přes 12 000 zboží. V nabídce obchodu najdete kromě zmiňovaných zemních vrutů a dalšího železářského sortimentu také osobní ochranné pomůcky a hutní materiál. Navíc společnost provozuje čerpací stanice LPG, které jsou zárukou kvalitního paliva.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?