Srovnávač zájezdů: Snadný a rychlý způsob, jak najít tu pravou dovolenou

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Uvažujete o dovolené, ale rádi byste si před návštěvou cestovní kanceláře, prošli sami bohatou nabídku a udělali si tak dostatečně objektivní obrázek o cenách, o kvalitě dostupných službách a o lokalitě? Nebojte, už dávno není nutné jít do cestovních kanceláří zcela nepřipraven. Ba co více, dnes už můžete přijít jen podepsat smlouvu.

Velkou výhodou dnešní doby je snadná dostupnost informací. Díky internetu si můžeme najít naši vysněnou destinaci, vybrat si pro nás nejvhodnější typ pobytu a mnoho dalšího. Problém občas nastává v široké nabídce, ve které se nelze vyznat. Potom u počítače trávíme zbytečně moc času a bez výsledku. Ta pravá dovolená je pro nás ukryta v nepřeberném množství zájezdů.

Vyberte si zájezd přesně podle vašich představ

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Chytrým řešením, jak vybrat rychle tu nejlepší dovolenou, je srovnávač zájezdů. Vyzkoušet můžete například NewTravel.cz. Díky srovnání zájezdů si můžete vygenerovat jen ty nabídky, které jsou pro vás relevantní.

Stačí zadat zemi, lokalitu nebo hotel, vybrat typ pobytu, naplánovat datum odjezdu a návratu a zvolit typ stravy a dopravy. Nerozhoduje-li o vašem výběru stravování a doprava, pak není nutné se s těmito požadavky zaobírat. Srovnávač zájezdů vám nabídne přehledně jen takové zájezdy, které splní vaše kritéria.

Pokud naopak budete chtít svou dovolenou, co nejvíce zkonkretizovat, potom si můžete zaškrtnout i další požadavky. Těmi jsou délka pobytu, cena a úroveň ubytování. V neposlední řadě si lze také vybrat z konkrétních cestovních kanceláří.

Smlouvu podepište bezpečně až v cestovní kanceláři

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Teprve až poté, co si najdete ten pravý zájezd pro vás, zajdete do cestovní kanceláře. V pohodlí domova se tedy proberete několika konkrétními nabídkami. Tu, kterou si zvolíte, si zároveň přes internet objednáte. Nemusíte se obávat žádných podvodů, protože smlouvu podepíšete až v cestovní kanceláři.

Jestliže nemáte přehled o tom, kam vyrazit, pak můžete srovnávač zájezdů NewTravel.cz využít jako studnici inspirace. Najdete zde last minute i first minut dovolené, eurovíkendy, poznávací zájezdy a mnoho dalšího. Krom nabídek si můžete také přečíst recenze hotelů nebo si vybrat prodloužený víkend ze slev pobytů.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?