SOUTĚŽ: Vyhrajte kredity na tržiště Individi.cz

Zdroj: Individi.cz
Zdroj: Individi.cz

Před časem jsme vás informovali o online bleším trhu Individi.cz, na kterém můžete prodávat a nakupovat různé produkty. Od knih a obrazů přes hudební CD až třeba po domácí zavařeniny. Více se o tržišti Individi.cz dozvíte v tomto článku. Dnes vám přinášíme soutěž o kreditní body, které můžete využít pro vystavování předmětů k prodeji.

 

O co hrajeme?

Výherci soutěže obdrží kód pro získání 300 kreditů v hodnotě odpovídající 300 Kč. K registraci na tržišti Individi.cz zároveň obdržíte dalších 200 kreditů. Celkem tak získáte 500 kreditů, které slouží pro vystavení prodávaného předmětu. Na vystavení předmětu k prodeji je nutný 1 kredit. Získané kredity tak vystačí až na několik let.

 Kdo může vyhrát?

V soutěži vyhraje 10 vylosovaných výherců, kteří se správně odpovědí na soutěžní otázku a stanou se fanoušky facebookového profilu Odzkoušeno.cz. Soutěž trvá do 13. 12. 2015.

Soutěžní otázka

 K čemu slouží portál Individi.cz?

a) K prodeji nehmotných věcí – software, licence.
b) K seznamování se zahraničními osobami.
c) K prodeji drobných předmětů – knihy, album známek apod.

Nápovědu naleznete stránce Individi.cz.

Podmínky soutěže:

 

 Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Může vás zajímat

Činky jako sůl nad zlato. Proč na tuto prostou sportovní pomůcku nedáme dopustit?

Důležitost činek v silovém tréninku je nepopiratelná. Stejně nepostradatelnou roli však tyto sportovní pomůcky mají, přijde-li na kardio cvičení. Muži i ženy po celém světě si bez nich jednoduše svou pravidelnou dávku sportovní aktivity nedovedou představit. Proč jsou ale činky vlastně tak skvělé?