Snadný výcvik psů s elektronickým obojkem od Aetertek

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Vycvičit psa je pro některé majitele téměř nadlidský výkon. Na trhu však existuje pro mnohé zatím ještě stále novinka v podobě elektronického obojku. Díky němu je výcvik našich čtyřnohých kamarádů mnohem snazší a rychlejší.

Pokud jste už této výcvikové pmůcce slyšeli, avšak marně tápete nad tím, kde takový kvalitní výcvikový obojek sehnat, pak pro vás máme jednu malou inspiraci. Vsadit můžete na elektronické obojky od firmy Aetertek.

Zdroj: Obojky-aetertek.cz
Zdroj: Obojky-aetertek.cz

Elektronické obojky Aetertek

Firma Aetertek nabízí elektronické obojky, které se vyznačují snadným ovládáním a které na rozdíl od jiných elektrických obojků, mají také možnost užít nejrůznějších upozornění. Na obojku si tak lze nastavit upozornění zvukové, vibrační nebo elektrostatické.

Navíc výcvikové obojky od Aetertek jsou až s 18 úrovněmi pro nastavení síly impulsů. Elektronické obojky tak můžete použít na výcvik malých, středních i velkých plemen psů. Obávat se nemusíte ani útěku psa. Elektronické obojky jsou totiž vyráběny s dosahem od 350 metrů až do 1 kilometru.

Výhody výcvikového obojku Aetertek

Mezi hlavní výhody elektronických obojků od filmy Aetertek, které jistě oceníte, patří jednoduché a rychlé nabíjení obojku i vysílače najednou. Stejně tak výhodou je snadné ovládání, ke kterému postačí pouze vaše intuice.

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Máte-li doma více psů, pak v tomto případě vám přijde vhod možnost ovládání až tří psů najednou. A k tomu, abyste rozeznali, kterého psa chcete pokárat za špatně splněný povel, vám pomohou barevné obojky.

V neposlední řadě mnozí také ocení kvalitní zpracování a neotřelý design, který nikterak nepoškodíte ani pádem na zem. Navíc jsou elektronické obojky od Aetertek vodotěsné, takže můžete s výcvikem psa pokračovat také ve vodě.

Inteligentní a protištěkací mód

Výcvikové obojky jsou ideální pro naučení nejen základních povelů, ale i pokročilejšího výcviku. „Stůj!“, „Sedni!“, „K noze!“ To jsou povely, které si pes díky elektronickému obojku rychle osvojí.

Ovšem výcvikové obojky Aetertek mají oproti ostatním něco navíc. Disponují totiž inteligentním a protištěkacím módem, který vám pomůže pejska odnaučit nepříjemnému štěkání. Tato funkce je zcela volitelná. Je jen na vás, zda ji necháte aktivovanou nebo ji deaktivujete.

Zdroj: Obojky-aetertek.cz
Zdroj: Obojky-aetertek.cz

Jaký je ten pravý elektronický obojek pro vašeho psa?

Pokud uvažujete o koupi jednoho z výcvikových obojků a stále váháte, pak vás jistě potěší, že firma Aetertek vám umožní si jeden z elektronických obojků půjčit na 30 dní zdarma.

Ovšem pozor! Elektronických obojků nabízí Aetertek hned několik modelů, které se liší zmiňovanými funkcemi. Pokud tak tedy potřebujete například výcvikovou pomůcku pro výcvik psa v lese, na poli nebo na cvičišti, pak jistě oceníte dosah až 1 000 metrů, vodotěsný obojek a vysokou kapacitu baterie. V tomto případě bude vhodným modelem Aetertek AT-919.

 

 

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?