Rodinný hotel: Dovolená v prostředí úchvatné krajiny a čisté přírody

Krkonoše, zdroj: pixabay.com

Benecku se přezdívá vzdušné lázně, a to protože je tu skutečně čistý a zdravý vzduch a krajina jako z pohádky. Projít tu můžete hned několik památek, v blízkosti je i zoologická zahrada a mnoho jiných zajímavých turistických cílů. Náš rodinný hotel se nachází na Benecku a zve vás k poznání tohoto božského místa.

Zábava pro celou rodinu

Ať už vyrážíte s dětmi nebo bez nich – zabaví se tu vždy všichni bez ohledu na věk. Benecko leží v západních Krkonoších na jihozápadních svazích Jánského vrchu a hory Žalý. Z hory na Benecko shlíží kamenná rozhledna, ke které pohodlně dojdete pěšky, dojedete na kole nebo se necháte vyvézt lanovkou. Je zde stejně krásně jak v zimě, tak i v létě. Patří k nejoblíbenějším zdejších zimním střediskům a součástí je i veliký skiareál. Pokud sem zavítáte v létě, čeká vás úplně jiný pohled na hory a spousta památek nebo turistických atrakcí.

Co byste rozhodně měli vidět

Ubytujete-li, se na Benecku, čeká na vás příjemný a komfortní rodinný hotel. Odtud je to jen kousek na zdejší koupaliště i do dětského ZOO hřiště plného především domácích zvířátek. Také rozhlednu Žalý budete mít na dosah ruky. Pokud se rozhodnete prozkoumat širší okolí, nenechte si ujít zříceninu hradu Štěpanice u Horních Štěpanic, hrad Pecka, kterému se přezdívá perla Podkrkonoší nebo Bozkovské dolomitové jeskyně – jde o rozsáhlý jeskynní systém, který je jako jediný tvořen vápnitým dolomitem.

Vyzkoušejte přírodní koupání

Přátelský hotel pro rodiny s dětmi je v těsné blízkosti místního koupaliště – stačí ujít sto metrů a jste tam. Čeká vás tu hezké koupání i s dětským brouzdalištěm, ale pokud vám nevadí zajet si kousek dál – vydejte se na výlet do vodní nádrže Jahodnice. Od obce Benecko je vzdálena asi 22 km, byla vybudovaná v roce 1964 a nachází se u obce Úbislavice. Nádrž slouží k vodní rekreaci a čeká tu na vás příjemná a čistá voda, jejíž plocha zabírá 51 ha.

Pokud hledáte hotel přátelský pro rodiny s dětmi, ubytujte se v hotelu TOP Benecko – odtud budete mít všechno jako na dlani.

Může vás zajímat

Svařování je velkým tématem pro všechny majitele zámečnických firem. Jak na něj?

Hledáte profesionální zakázkové svařování kovů, CNC dělení plechů laserem a výrobu klempířských produktů? Inspirujte se.