Rock shop mi nabídl přesně to, co jsem již dlouho hledal

Citrín, zdroj: pixabay.com

Jsem vášnivým mineralogem a rád objíždím nejrůznější burzy nejen po České republice, nýbrž i v zahraničí. Za dob dávno minulých jsem totiž propadl vášni, spočívající v hledání a následném sbírání minerálů, zejména z našich luhů a hájů. Velmi rád jezdím každý týden z Prahy do Severních Čech či na Moravu, odkud pocházejí vskutku dokonalé minerály. Namátkou bych zmínil například dechberoucí Kasiterity či Heřmanovské koule z Křižanova na Moravě či dokonce Rubelity, které pocházejí až z Jihlavy.

Co, jsem ovšem dlouho na našem trhu nemohl sehnat v té správné kvalitě, byly minerály například z Číny či z Bolívie, kterou jsem nedávno i já sám měl tu čest navštívit. A tak jsem zavítal na portál Rock shop, který mi nabídl jak řadu minerálů z Čech či Slovenska, tak i spoustu pěkných kousků právě z ciziny, za což jsem nesmírně rád.

Rock shop má skutečně co nabízet

Musím uznat, že se trend sbírání minerálů opět znovu dostává do povědomí stále mladší generace, která se díky své zálibě mnohdy rozhodne i ke studiu na vysoké škole, která má geologii ve svých osnovách. Jsem rád, že se tento velmi pěkný koníček dostává pod kůži i mladším generacím, díky čemuž tento krásný odkaz ve sbírání minerálů, bude mít své následovníky. Rock shop je toho důkazem. Můj syn o tomto portále totiž věděl již delší dobu a několik minerálů si dokonce i objednal a to dokonce se svým kamarádem, který k nám pravidelně jezdí a sbírá zkušenosti z oblasti minerálů, zkamenělin či velmi populárních meteoritů, které patří k jeho nejoblíbenějším. Je tedy vidět, že se můj syn, doslova „potatil“.

Stovky překrásných kousků na jednom místě

Pokud bych na mineralogických burzách a podobných setkáních, neměl tolik známých, se kterými se vždy rád vidím, nejspíše bych na burzy ani nejezdil. Portál Rock shop totiž nabízí opravdu velký výběr minerálů všeho druhu. Díky přehledným sekcím a opravdu pěkným fotografiím, které rozhodně nezkreslují skutečnou podobu minerálů, si je zde možné vybrat opravdu, cokoliv, což je naprosto nepopsatelné, pro někoho, komu v žilách koluje mineralogická vášeň.

Čtenář Pavel 

Může vás zajímat

Svařování je velkým tématem pro všechny majitele zámečnických firem. Jak na něj?

Hledáte profesionální zakázkové svařování kovů, CNC dělení plechů laserem a výrobu klempířských produktů? Inspirujte se.