Praktické oblečení z armyshopu

Blůza AČR, zdroj: http://1armyshop.cz/
Blůza AČR, zdroj: http://1armyshop.cz/

Trávíte svůj volný čas prací na zahradě, sbíráním hub, trampingem nebo jen volnočasovou procházkou po lese? Jestliže je vaše odpověď ANO, pak jistě oceníte odolné a funkční oblečení, které je navrženo do nejtěžších podmínek.

Venkovní aktivity, kde nám lehce hrozí znečištění nebo rovnou poškození oděvu, si mnohdy nedokážeme pořádně užít, jelikož se příliš soustředíme, abychom si oblečení neroztrhali. To však neplatí u vojenského oblečení, neboť kde klasický civilní oděv svou odolností končí, tam armádní výstroj teprve začíná.

A právě pořízení vojenského oblečení je velmi výhodnou záležitostí. Z vlastních zkušeností mohu potvrdit, že originální vojenské maskáče,koupené přes army shop, vydrží daleko více než obyčejné oblečení, které nakoupíte například na tržišti. Vždyť k tomu je také navrženo. Tudíž při pracích okolo domu nebo procházce v lese se nestane, že by vám kalhoty roztrhala vyčnívající větev.

Stejně tak vojenské oblečení oceníte například v dílně. Veškeré army oděvy jsou ušité z odolných materiálů. To platí například u vojenských kalhot, se kterými můžete bez problémů řezat kov úhlovou bruskou, aniž byste se báli, že vaše kalhoty vzplanou od létajících jisker.

Vojenské oblečení se navíc velmi dobře čistí. Díky jeho speciálním tkaninám na něm jen v omezené míře lpí mastnota. Při ušpinění od hlíny stačí oděv oklepat a mírně promnout. V pračce pak dočista odstraníte jakoukoliv nečistotu.

Oblečení z armyshopu není určeno jen pro profesionální vojáky, případně pro kutily a trampy, jak jsme zmínili. V určité míře je také oblečení pro sportovní a trekingové účely.

Můj kolega se rozhodl, že nebude utrácet za drahé lyžařské vybavení, tak si z armyshopu pořídil goretexové kalhotové návleky a lehkou bundu z armyshopu, kterou obléká na zimní vrstvy oblečení. Takto vybaven vyrazil na sjezdovky. Nejenže je na sjezdovce originální, jeho oděv nikdy nepromokne a v létě se uplatní, když ho na horské túře zaskočí bouřka.

Kde armádní oblečení nakoupit?

Velký výběr s nízkými cenami vám zaručí internetový armyshop na stránce 1armyshop.cz, kde naleznete kompletní vybavení od vojenských blůz a kalhot, přes uniformy, praktické vesty, čepice a rukavice až po vybavení na lov, rybaření nebo horolezecké potřeby.

Předností tohoto e-shopu je velké množství zboží skladem a rychlé dodání. Plánujete-li pořízení odolného oděvu, pak určitě navštivte obchod 1armyshop.cz.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?