Pozvánka na Havlíčkobrodský půlmaraton

Havlíčkobrodský půlmaraton 2014, zdroj: www.havlickobrodskypulmaraton.cz
Havlíčkobrodský půlmaraton 2014, zdroj: www.havlickobrodskypulmaraton.cz

Sportovní sezóna už je v plném proudu a pomalu startují různorodá klání pro amatérské i profesionální sportovce. Pokud máte rádi běhání, pak bychom vás rádi pozvali na Havlíčkobrodský půlmaraton.

V pořadí druhý ročník B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu se bude konat v sobotu 19. září 2015 v Havlíčkově Brodě.

Sportovní akce je vhodná pro celou rodinu, amatérské i profesionální sportovce. A pokud se zrovna necítíte na uběhnutí celého půmaratonu v délce 21,0975 km, můžete rozvrhnout síly a běžet ve dvoučlenné (2×10,549 km) nebo čtyřčlenné (4×5,275 km) štafetě.

Pro děti jsou pak připraveny dětské závody běhu na 400 m, 800 m a 1 200 m.

logo

Generálním partnerem Havlíčkobrodského půlmaratonu je společnost B:GROUP. Dalšími partnery sportovní události jsou Všeobecná zdravotní pojišťovna, společnost ACO Industries a Město Havlíčkův Brod.

Registrace

Základní startovné v den závodu činí 350 Kč. V ceně startovného je startovní číslo, občerstvení během závodu a sms s výsledným časem po doběhnutí. Pokud se však registrujete prostřednictvím internetu do 7. 9. 2015 získáte zvýhodněné startovné v ceně 250 Kč, které navíc zahrnuje triko s motivem závodu a startovní číslo se jménem.

Neváhejte a přijďte s rodinnou strávit příjemný sportovní den. Více informací se dozvíte na www.havlickobrodskypulmaraton.cz

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?