On-line projekty pomoci

Online projekty pomáhají proti koronavirové krizi, zdroj: Webnode.cz

Pomoc živnostníkům, roušky seniorům, ale i útěcha v psychicky náročné době. Všechny tyto projekty vznikly v těchto měsících na šablonách Webnode. S jejich pomocí je nový web na světě během 5 minut.

Lidé chtějí pomáhat. Někteří šijí roušky, někteří vyrábí štíty, nabízejí dobrovolnickou činnost, podporu službám a další aktivity. Aby pomoc byla co nejúčinnější, musí se o ní lidé dozvědět. K tomu je nyní kvůli vládním omezením ideální on-line prostředí. Na šablonách Webnode vznikají zajímavé projekty, které pomáhají lidem. On-line projekty se k lidem dostanou rychle, a protože lidé nyní tráví na internetu více času, dostane se jim i větší pozornosti. Založení účtu trvá jen pár minut a je zcela zdarma. Díky jednoduchému editoru zvládne vlastní webové stránky založit a následně i spravovat opravdu i úplný začátečník. Stačí mít jen základní znalosti používání počítače a připojení k internetu. Pokud si přece jen nebudete vědět rady, česká podpora je připravená vám poradit s jakýmkoliv dotazem. V České republice bylo přes tuto platformu založeno již 3,1 milionu webů.

WEBY, KTERÉ VZNIKLY NA POMOC V SOUČASNÉ DOBĚ

Pomoc seniorům

Roušky jsou teď nedostatkovým zbožím, a tak mnoho českých žen zasedlo opět k šicím strojům a šijí. Právě proto vznikla na šablonách Webnode iniciativa Roušky seniorům. Začali 15. března 2020 jako parta kamarádů, kteří věří, že má smysl pomáhat seniorům. Rozhodli se, že seženou roušky pro všechny seniorské domovy a pečovatelské služby po celé Praze a okolí. https://rouskyseniorum.webnode.cz

Jak se žije v karanténě

Pro rozptýlení vznikl i plzeňský web https://zaspisvir.webnode.cz , který má dvě sekce. První, nazvaná Západočeská kronika koronaviru, nabízí příspěvky, které z různých úhlů pohledu odrážejí dění kolem pandemie, života v karanténě či nouzového stavu. Druhá rubrika přináší Čtení ze šuplíku.

Dárkový poukaz pro oblíbené podnikatele

Obyvatelé Miroslavi na Znojemsku mohou využít takzvanou Miroslavskou předplacenku. Na adrese https://predplacenka.webnode.cz si mohou dopředu koupit zboží či služby u různých podnikatelů a firem. Nabízí se manikúra, jóga, kadeřnické sužby, masáže, optika nebo třeba pivo.

Máte také nápad? S šablonami Webnode ho můžete jednoduše pustit do světa.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?