Nenechávejte shánění ubytování pro školy v přírodě na poslední chvíli

Hotel ProFamily Top v Krkonoších, zdroj: www.top.profamily.cz

Školní rok už je v běhu a vyjma pedagogických a výchovných povinností čeká sbor shánění ubytování pro školy v přírodě. Oblíbené školní a školkové pobyty v jiném, neznámém a zábavném prostředí bývá většinou dětí vítanou příležitostí, jak utužit kolektiv, odpočinout si od výuky a zažít nové zážitky.

Některá školská zařízení už mají svá oblíbená místa, kam se školní třídy a kolektivy s oblibou vracejí, ovšem proč nenastolit nějaké změny v zaběhnutém řádu? Speciálně pokud si potřebujete vybrat rekreační objekt, který pojme i dvě třídy s doprovodem, navíc nabízí skvělé aktivity v průběhu celého roku.

Ubytování pro školy v přírodě v horách je bonusem

Shánění příjemného rekreačního zařízení v ideálním čistém prostředí a se zdravou kuchyní bývá často neřešitelným problémem. Speciálně když se ubytování pro školy hledá na poslední chvíli. Myslete na zimní lyžařské výcviky žáků základních školy a studentů škol středních v předstihu. Hotel Top se nachází v Krkonoších v těsné blízkosti ski areálu Benecko, jenž poskytuje skvělé podmínky pro běžky, lyže i snowboardy v rámci upravených tratí, čtyřsedačkové lanovky, vleků, lyžařských dětských pásů, snowtubingu nebo bruslení. Nenechte své svěřence vydechnout ani na chvilku během dne, budete mít pak klidné spaní.

Hotel pro rodiny s dětmi i pro velké kolektivy vyznává rodinné prostředí s otevřenou náručí

Příjemné rodinné prostředí, skvělá kuchyně upřednostňující vaření z čerstvých surovin i pro dietně omezené strávníky, služba hlídání dětí – to jsou atributy, jimiž se pyšní hotel pro rodiny s dětmi a celé třídy dětí a studentů. Vypravte se do Krkonoš v kterémkoliv ročním období a vychutnávejte si nádherné výhledy a čistý vzduch plnými doušky! Uvidíte, že budete mít vy, vaši potomci i svěřené děti zážitek, na který budete vzpomínat celý život, případně se do hotelu Top budete rádi vracet.

Může vás zajímat

Činky jako sůl nad zlato. Proč na tuto prostou sportovní pomůcku nedáme dopustit?

Důležitost činek v silovém tréninku je nepopiratelná. Stejně nepostradatelnou roli však tyto sportovní pomůcky mají, přijde-li na kardio cvičení. Muži i ženy po celém světě si bez nich jednoduše svou pravidelnou dávku sportovní aktivity nedovedou představit. Proč jsou ale činky vlastně tak skvělé?