Nenechávejte shánění ubytování pro školy v přírodě na poslední chvíli

Hotel ProFamily Top v Krkonoších, zdroj: www.top.profamily.cz

Školní rok už je v běhu a vyjma pedagogických a výchovných povinností čeká sbor shánění ubytování pro školy v přírodě. Oblíbené školní a školkové pobyty v jiném, neznámém a zábavném prostředí bývá většinou dětí vítanou příležitostí, jak utužit kolektiv, odpočinout si od výuky a zažít nové zážitky.

Některá školská zařízení už mají svá oblíbená místa, kam se školní třídy a kolektivy s oblibou vracejí, ovšem proč nenastolit nějaké změny v zaběhnutém řádu? Speciálně pokud si potřebujete vybrat rekreační objekt, který pojme i dvě třídy s doprovodem, navíc nabízí skvělé aktivity v průběhu celého roku.

Ubytování pro školy v přírodě v horách je bonusem

Shánění příjemného rekreačního zařízení v ideálním čistém prostředí a se zdravou kuchyní bývá často neřešitelným problémem. Speciálně když se ubytování pro školy hledá na poslední chvíli. Myslete na zimní lyžařské výcviky žáků základních školy a studentů škol středních v předstihu. Hotel Top se nachází v Krkonoších v těsné blízkosti ski areálu Benecko, jenž poskytuje skvělé podmínky pro běžky, lyže i snowboardy v rámci upravených tratí, čtyřsedačkové lanovky, vleků, lyžařských dětských pásů, snowtubingu nebo bruslení. Nenechte své svěřence vydechnout ani na chvilku během dne, budete mít pak klidné spaní.

Hotel pro rodiny s dětmi i pro velké kolektivy vyznává rodinné prostředí s otevřenou náručí

Příjemné rodinné prostředí, skvělá kuchyně upřednostňující vaření z čerstvých surovin i pro dietně omezené strávníky, služba hlídání dětí – to jsou atributy, jimiž se pyšní hotel pro rodiny s dětmi a celé třídy dětí a studentů. Vypravte se do Krkonoš v kterémkoliv ročním období a vychutnávejte si nádherné výhledy a čistý vzduch plnými doušky! Uvidíte, že budete mít vy, vaši potomci i svěřené děti zážitek, na který budete vzpomínat celý život, případně se do hotelu Top budete rádi vracet.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?