Na výlet nebo do divadla s vlastním řidičem

Zdroj: Limousine-mercedes.cz
Zdroj: Limousine-mercedes.cz

Určitě jste již mnohokrát vyrazili se svými známými na výlety po okolí. Občas však nastane problém, že přátel je více, než by se vešlo do jednoho automobilu a druhý vůz nemáme k dispozici. A přece nikoho nenecháme doma.

V okolí Prahy je spoustu překrásných míst, které stojí za to navštívit. Ať už se jedná o hrad Karlštejn, zámek Konopiště, nebo vzdálenější památky. Jen ne vždy máme možnost se na tyto místa dostat.

Ovšem nemusíme jezdit hned na výlety. Mnohdy potřebujeme odvést na tuzemské či zahraniční letiště do Vídně, Berlína, Krakova nebo Frankfurtu. Nebo bychom rádi zašli do divadel a na koncertní vystoupení, která metropolitní Praha denně nabízí. Obzvlášť jsme-li turisty, tak se nám nechce cestovat ve společenských šatech metrem a běžný taxík více než 4 pasažéry nepojme.  

Mercedes Viano pro 8 cestujících

Jednoduchým řešením, které se přímo nabízí, je pronájem dodávky s řidičem,která uveze až 8 osob. Tímto vozem je dodávka s luxusním vybavením Mercedes Viano.

Díky této příležitostné přepravě se vždy dostanete na své místo včas, pohodlně a bez zbytečných problémů a také stresových situací, které jsou s přepravou spojeny.

Osmimístný Mercedes Vianodisponuje luxusní výbavou, koženými sedačkami a dostatečným prostorem pro cestující i zavazadla. I když se jedná o dodávkový automobil, cestující nadchne míra luxusu a skvělá jízdní dynamika.

Tímto vozem se nechávají vozit úspěšní manažeři, významní státnici, ale také hvězdy populární hudby. Přeprava Mercedesem Viano je ale také vhodná pro svatební hosty a účastníky dalších významných rodinných oslav. V objednávce vozu pro svatební účely je zajištěna také výzdoba automobilu. Navíc řidiči perfektně znají místopis, ovládají cizí jazyky a jsou velmi zdvořilí a taktní.

Více informací o přepravě luxusními vozy Mercedes se dozvíte na stránce limousine-mercedes.cz.

Inzertní sdělení

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?