Maskáče na airsoft i na procházky v lese

Zdroj: www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Většina kluků si v dětství hrála na vojáky nebo přinejmenším na policisty a zloděje. Nejinak tomu bývá i v dospělosti. Kdy si díky týmovým hrám na vojáky, jako je airsoft a paintball můžeme užívat báječnou zábavu v podobě simulace bojových přepadů a trávit tak mnoho hodin na čistém vzduchu a v přírodě.

Jste-li hráči paintballu nebo vyznavači jiných podobných venkovních aktivit, tak mi jistě dáte za pravdu, že se bez kvalitního vybavení neobejdete. Zapotřebí jsou jak paintballové zbraně a střelivo, ale taky kvalitní maskáče.

Pro nákup levných a kvalitních maskáčů je ideální Army bazar, ve kterém koupíte vše od maskáčů přes uniformy, kanady, taktické vesty goretexové kalhoty a blůzy až po nejrůznější drobné součástky výstroje.

Vybavení pro airsoft

Ne vždy ale nalezneme v kamenných prodejnách přesně to, co hledáme. Oproti tomu má výhodu internetový obchod armybazar.eu, kde si pohodlně z domova prohlédneme nabízený sortiment a také nalezneme bohatou výbavu pro airsoft. Armybazar.eu není zcela klasickým internetovým obchodem, ale spíše komunitním serverem, na kterém uživatelé nabízí své zboží k prodeji.

A bez čeho se žádný bojovník v lese neobejde? Samozřejmě, že bez kvalitního nože. Jeho výběr bychom za žádných okolností neměli podceňovat. Vždyť nám bude sloužit několik let a nesmí nás zradit v krizových situacích. Nůž zvolíme podle účelu použití, ale hlavním prvkem, který z nože dělá praktický nástroj, je samotný materiál, ze kterého je nůž vyroben. V armybazaru nalezneme jak multifunkční nože, tak i nože útočné, vrhací a historické.

Historické a sběratelské zbraně

Tento systém umožňuje nákup i některých unikátních kousků, mezi které patří například historické zbraně, sběratelská výstroj z druhé světové války nebo armádní vozidla, mezi kterými nalezneme jak terénní UAZy nebo nákladní Tatry. Pokud vám to finance dovolí, tak není výjimkou ani možnost pořízení bojového vozidla pěchoty.

Ať už jste příznivci bojových her, vojenského vybavení nebo procházek v lese na stránkách armybazar.eu si jistě vyberete pár praktických věcí pro vaši potřebu.

Může vás zajímat

Svařování je velkým tématem pro všechny majitele zámečnických firem. Jak na něj?

Hledáte profesionální zakázkové svařování kovů, CNC dělení plechů laserem a výrobu klempířských produktů? Inspirujte se.