Kde koupit levné řemeny

zdroj: www.sxc.hu
zdroj: www.sxc.hu

Naše zahradní stroje, jakými jsou sekačky, vodní čerpadla, cirkulárky a další potřebují čas od času svou opravu a výměnu hlavních opotřebených dílů, jakými jsou hnací řemeny, gufera a mnohdy se nevyhneme ani výměně vychozených ložisek.

Za tímto účelem vám představíme společnost Novotechno, která je dovozcem a distributorem strojírenského a automobilového sortimentu. Kromě velkoobchodu Novotechno poskytuje také maloobchod, ve kterém naleznete vše potřebné pro vaše stroje.

Široká nabídka řemenů

Prokluzuje nebo nezabírá náhon vaší sekačky? V tom případě se vám nejspíše budou hodit  nové řemeny, které je zapotřebí pravidelně kontrolovat a napínat. V případě vytahání řemene, je nutná jeho výměna.  V internetovém obchodě novotechno.sk naleznete jak ozubené, klasické, klínové nebo drážkové řemeny, tak i řemeny dvojité a speciální.

Široký sortiment ocení také motorkáři, kteří mají místo tradičního řetězu nebo kardanu, zajištěný přenos točivého momentu motoru na kolo za pomoci řemene.

Hřídelová těsnění

Časem zpuchří také hřídelová těsnění neboli gufera. Rozlišujeme několik druhů hřídelových těsnění. Mezi ně patří klasická gufera, gufera jednobřitá, dvoubřitá nebo například oplechovaná.

V dalším sortimentu společnosti internetového obchodu novotechno.sk nalezneme například mazací techniku, rychlospojky, silentbloky, hydraulické hadice, řetězy a také upínací pouzdra za dobré ceny.

Upínací pouzdra jsou dodávány včetně koncové matice s pojistnou podložkou. Rozměry upínacích pouzder odpovídají normě ISO 113/I.

Budete-li v budoucnu potřebovat náhradní díly na vaše strojní zařízení, navštivte obchod novotechno.sk a nechte si až domů zaslat potřebné díly.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?