Inzerce zdarma – tolik možností na jednom místě

Inzerce, zdroj: inzabaz.cz

Díky jedné jediné stránce můžete nyní na jednom místě prodávat, nakupovat, ale také poptávat. Hledáte něco, co už ale dlouhou dobu nemůžete sehnat a nevíte už, na koho se obrátit? Inzerce zdarma vám pomůže najít to, co hledáte.

 

Poptávejte, na co si jen vzpomenete

Soukromá inzerce není jen místem, kde se prodává a nakupují věci nebo služby. Pokud inzerce zdarma nenabízí to, co vy právě hledáte a nutně potřebujete – můžete vytvořit inzerát zdarma vy a poptávat služby, věci nebo například zvířecí mazlíčky podle sebe.  Nikdy nevíte, kdo váš inzerát uvidí – a možná právě on má přesně to, co vy hledáte. Zkuste to a dostaňte se k tomu, po čem toužíte. Najděte si nového domácího mazlíčka nebo možná i novou práci. Všechno, co vás napadne, můžete nyní najít pohodlně na jednom místě.

Prodat se dá všechno – nikdy nevíte kdo, co hledá

Našli jste ve sklepě nebo na půdě krabici starých věcí a nevíte co s ní? Rozhodně ji nevyhazujte. I když vám starý mlýnek na kávu nebo maso, starý obraz nebo sbírka desek nic neříká, jsou lidé, kteří právě takové věci ocení – sběratelé nebo majitelé vetešnictví. Proto každý kousek, který doma objevíte zbrkle nevyhazujte.

Vždyť stačí udělat pár fotek a můžete to nabídnout dál. Pořizujete novou postel nebo jiný nábytek či spotřebiče a starý byste vyhodili na sběrný dvůr? Chyba, i když věc neprodáte, můžete ji někomu nabídnout za odvoz. Takže se nemusíte starat o likvidaci starého nábytku a někomu ještě třeba uděláte obrovskou radost. Je totiž hodně lidí, kteří vaše věci potřebují a klidně si pro ně ochotně přijdou – vám tak usnadní práci.

Hledáte nebo prodáváte nemovitost – nepotřebujete nutně realitního makléře

Reality jsou v kurzu. Lidé hledají i prodávají všechno – pozemky, garáže, chaty, byty, domy ne zahrady. Inzeráty zdarma vám nabídnou všechno, co se týče realit na jednom místě přehledně a ve vašem okolí nebo v lokalitě, kterou si předem zvolíte. Jde to tak snadno. Spousta lidí se raději rozhodne pro inzerát zdarma i v případě realit, protože platit drahé realitního makléře je zbytečné. Dohodněte se sami na podmínkách, které vám budou vyhovovat, a najděte nebo prodejte vše výhodně.

Jedno místo, kde najdete všechno – přidejte se také.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?