Dělá vám výběr krmiva těžkou hlavu? Ušetřete čas i finance díky pravidelnému zasílání

Zdroj: www.pixabay.com
Zdroj: www.pixabay.com

Péče o domácí mazlíčky nezahrnuje jen venčení, pravidelné česání a hraní, ale také starost o vhodnou a vyváženu skladbu stravy. Ruku na srdce, objednávání krmiva pro našeho pejska nebo kočičku není zrovna lehkou záležitostí. Tak proč si to neulehčit?

Výběr vhodného krmiva je zodpovědnou záležitostí, při které se zaobíráme otázkami, zda má krmivo dostatek živin a minerálů, jestli není předražené a zda bude vůbec našemu chlupáči chutnat. A proto trávíme hledáním na internetu desítky minut či přímo hodin, abychom nalezli tu nejvhodnější kombinaci.

Po našem definitivním výběru jsme rádi, že se nám úkol podařilo úspěšně vyřešit. Ale za jakou cenu? Za ztrátu cenných minut, které bychom mohli strávit s rodinnou nebo naší oblíbenou volnočasovou aktivitou.

Po určité době, až nám granule budou docházet, však kolotoč výběru začíná nanovo. Pravdou je, že pokud jsme s dosavadním krmivem spokojeni, již nám odpadá samotný výběr druhu, ale i přesto hledáme, který prodejce má výhodnější ceny nebo akční balení. Nakonec se necháme svést k myšlence, že bychom přece mohli vyzkoušet jinou značku krmiva, která je zrovna ve slevě. A opět ztrácíme čas věcmi, které jsme už minimálně několikrát řešili.

Zcela nový a pohodlný způsob nakupování

Existuje však i jednodušší způsob. Co byste řekli tomu, že vás v pravidelném intervalu bude váš e-shop informovat o tom, že se blíží čas na objednání granulí nebo masové konzervy pro vaše zvířátko. Tento jednoduchý, ale geniální nápad pomůže výrazně ušetřit čas při výběru a zároveň se již nikdy nebude opakovat trapná situace, že vám strava pro domácího mazlíčka dojde.

 Služba pravidelného zasílání

V západních státech je tato služba běžná, u nás však zcela chyběla. Naštěstí s touto inovací přichází na náš trh jediný e-shop pro chovatele, který naleznete na stránkách pesklub.cz.

Službu pravidelného zasílání jednoduše nastavíte při objednávce zboží, kde si zvolíte, v jakých intervalech vám má být zboží znova zasíláno.

Nebojte se, nejedná se o automatické zasílání bez vašeho vědomí. Týden před nastaveným intervalem vám přijde e-mail, který vás upozorní, na připravenou zásilku. Tu buď potvrdíte a bude Vám doručena, nebo ji odmítnete. Objednávku můžete také jednoduše doplnit o další produkty.

Výhody pravidelného zasílání

Pravidelné zasílání je především pro ty, kteří si uvědomují, že každé dva nebo tři měsíce ztrácejí čas hledáním vhodného krmiva a přitom vždy skončí u toho stejného. Díky této službě ušetříte čas a navíc dostanete čerstvé krmivo, které je připraveno právě pro vás. Máte tak záruku, že granule, masové konzervy nebo nejrůznější pamlsky neležely ve skladu do té doby, než přišla jejich expirační lhůta a musely být zlevněny a prodány za extra výprodejovou slevu.

Další výhodou jsou nižší ceny pro stálé zákazníky a žádné poplatky účtované navíc za tuto jedinečnou službu. Služba je naprosto bez závazků a rizik. Platíte jen za to, co doopravdy dostanete.

Je dobré vědět, že i v dnešní době se najdou obchody, které chtějí udělat něco víc pro spokojenost svého zákazníka, proto se nebojte a navštivte stránky pesklub.cz a vyzkoušejte služby pravidelného zasílání.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?