Dárek pro praktického muže

Okružní pila, zdroj: www.pixabay.com
Okružní pila, zdroj: www.pixabay.com

Vybrat vhodný dárek pro muže není zrovna jednoduchým úkolem. Přemýšlení nemusí být tak složité, jak se na první pohled zdá.

Jak ale zjistit co obdarovanému zrovna schází a co by si přál, aniž bychom se ho napřímo ptali a tím prozradili naše plány. Také byste jistě nechtěli dopadnout jako v seriálu Krok za krokem, kdy si otec rodiny Frank přál revoluční sonar na ryby a místo toho mu Carol darovala výstřední mužské spodní prádlo. Vrácení zboží je pak trapnou situací, jak pro dárce i obdarovaného. Nehledě na to, že se tomu můžete s grácií vyhnout.

Dárkový kupón pro všechny kutily

Jednoduchým řešením je obdarování dárkovým kupónem. Možná si říkáte, že je to dobrý vtip, protože doposud byly dárkové kupóny pouze na kosmetiku, masáže, případně na nákup oblečení a využívali je pouze ženy.

Nyní, a je tomu jen dobře, začaly zavádět dárkové kupóny také obchody specializující se na prodej ryze mužského sortimentu, kterým je nářadí a železářský sortiment. Obdarovaný si tak přesně podle sebe vybere, co se mu nejvíce hodí. A s výběrem nemusí spěchat, kupóny vydané do konce roku mají platnost do 30. 9. 2015.

Nově lze dárkové kupóny v hodnotě od 500 do 5 000 Kč zakoupit a využít v e-shopu www.obchodproremesla.cz, kde naleznete vše pro vybavení dílny, garáže, ale také potřebné zboží pro zahrádku i chalupaření.

Dárkový poukaz můžete snadno zakoupit přes internet nebo v kamenné prodejně v Havlíčkově Brodě.

Při nákupu přes internet můžete prostřednictvím zadání speciálního kódu 3361-1848-7758-9962 získat dárkový poukaz s pěti procentní slevou. Tento kód vložíte přímo v košíku do pole nad ikonou objednat. Obdarovaný bude postupovat stejně. Prostě jednoduché.

Poukaz vám bude poštou doručen až domů. Téměř o nic se nemusíte starat, a přesto pro vašeho manžela, tatínka nebo bratra pořídíte výborný dárek.

Široký sortiment zboží

Internetový obchod pro řemesla disponuje širokým sortimentem zboží od barev, laků a tmelů přes ruční i elektrické nářadí, šrouby, nýty a další spojovací materiál až po ochranné oděvy a pomůcky.

Ověřeno zákazníky

Obchod pro řemesla je držitelem certifikátu Ověřeno zákazníky, který deklaruje, že by 96 % zákazníků doporučilo obchod svým známým. Stejně dobře jsou na tom dodací lhůty, které jsou obvykle v řádu 2 – 3 dnů.

Jestli jste si až doposud lámali hlavu nad tím, jak udělat mužům radost, pak po navštívení www.obchodproremesla.cz budete mít problém s dárkem vyřešen.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?