Chraňte své čtyřnohé kamarády před parazity

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Jste majitelem domácího mazlíčka a už teď se děsíte, že je tu opět období klíšťat, blech, komárů a všemožné jiné havěti? Rozhodně nečekejte na to, až na vašeho psa či kočku nějaký parazit skočí, a raději zvolte prevenci.

 

Většina lidí řeší parazity u svých domácích miláčků až tehdy, když se začnou podezřele často škrábat. Jenže právě v této situaci už je pozdě.

 

Nakažené klíště může mít fatální následky

Zdroj: Krmivahostivice.cz
Zdroj: Krmivahostivice.cz

Pokud zjistíme, že náš pejsek či kočička mají blechy, velmi často začneme šílet. O to více, je-li náš mazlík domácího typu, a převážně se nejraději válí na gauči nebo v posteli. Na řadu poté přichází mnoho čisticích prostředků a nejrůznějších sprejů proti parazitům. Skvělým pomocníkem při jejich hubení je také pipeta. Vysáváme, uklízíme, koupeme zvířata a v pravidelném sledu vše několikrát opakujeme. V tom lepším případě vše skončí tím, že po několika dnech či týdnech se vše vrátí do normálu.

Co když váš pes přijde domu s nakaženým klíštětem? Potom je nutná prohlídka u veterináře, zdlouhavé léčení, a nejednou už měl nakažený parazit fatální následky. Nemluvě o tom, že vše stojí peníze a čas.

Je opravdu nutné vystavovat naše zvířecí miláčky takovému nebezpečí a čekat, až paraziti zaútočí?

 

Chraňte své čtyřnohé mazlíčky antiparazitním obojkem

Zdroj: Krmivahostivice.cz
Zdroj: Krmivahostivice.cz

Nečekejte, až se stane nejhorší, a raději volte prevenci. Všem zdlouhavým obstrukcím můžete bez problémů předejít díky antiparazitním obojkům. Obojky můžete vybírat dle velikosti a jejich účinky jsou garantované až na 6 měsíců. Ideální prevence na celou sezónu.

Navíc antiparazitní obojek je voděodolný a zcela bezpečný, proto se nemusíte obávat, že by se vašemu mazlíčkovi mohlo s obojkem cokoliv stát. Na škodu není přes období jara a léta pelíšek či boudu ještě vyšplíchat prostředky na odpuzení klíšťat, blech, komárů, pakomárů a mnoha dalších parazitů.

Nečekejte, až váš čtyřnohý kamarád přijde s parazity v srsti. Vsaďte raději na prevenci v podobě antiparazitního obojku. Ušetříte si nejen čas a peníze, ale především zdraví vašeho mazlíčka.

 

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?