Chraňte si ruce při venkovních pracích

zdroj: www.sxc.hu
zdroj: www.sxc.hu
Jaro již definitivně dorazilo a s jeho příchodem nastává také čas vyrazit na zahrádku. Při veškerých venkovních činnostech je nepostradatelný vhodný pracovní oděv, který nás ochrání před případným zraněním.
Užitečné pracovní rukavice

Každý zahrádkář jistě při práci ocení kvalitní rukavice. Někteří známí sice preferují práci bez rukavic, ale co si budeme povídat. Při vytrhávání plevele nebo při přesazování rostlin, se rukavice hodí. O to více, když večer máme jít do společnosti a hlína za nehty by nebyla to pravé.

Ať již jde o práce na zahrádce nebo práci v dílně, jsou naše ruce vystaveny nebezpečí poranění. Není radno toto nebezpečí podceňovat, zvláště když existuje velké množství pracovních rukavic určených pro nejrůznější činnosti a v mnoha barevných provedeních.

Zahrádkářům skvěle poslouží pracovní rukavice za dobré ceny z internetového obchodu adet.sk, kde nalezneme celou řadu pogumovaných rukavic, které lze lehce snadno umýt od hlíny a dalších nečistot.

Pracovní oděvy

Nejen, že na zahrádku potřebujeme rukavice, čas od času je potřeba pořídit si nové montérky, které odolají nenadálému roztrhání. V současné době se pracovní oděvy vyrábí z velmi kvalitních materiálů, které kladou důraz na vysokou odolnost výrobku.

Sháníte-li pracovní kombinézy, kalhoty, blůzy nebo například pracovní obuv určitě si vyberete z nabídky pracovních oděvů společnosti adet.sk, která se více jak 20 let zabývá výrobou a také dovozem pracovních oděvů.

Navštivte internetové stránky adet.sk, kde naleznete široké portfolio zboží za velmi dobré ceny.

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?