ArcelorMittal podporuje neziskové organizace

Model klub Hať
MOdelářský kroužek Model klubu Hať

V sedmém kole minigrantů podpořila ocelářská společnost ArcelorMittal neziskové organizace finančním grantem ve výši přesahující rozdal 770 000,- Kč. Obdarovaných bylo 51 neziskových organizací, které přispívají potřebám veřejně prospěšných projektů v Moravskoslezském kraji.

Přihlášení do sedmého kola minigrantů probíhalo prostřednictvím zaměstnanců ArcelorMittal, kteří se aktivně zapojují v projektech prospěšných životnímu prostředí nebo ve volnočasových aktivitách dětí a handicepovaných osob. Mezi neziskové organizace, které se věnují volnočasové aktivitě dětí, patří i náš partner Model klub Hať.

Model klub Hať je nezisková organizace s dlouholetou tradicí zabývající se stavbou a provozem s RC modelů. Více jak 1o let se Model klub Hať zaměřuje na řemeslné vzdělávání dětí a mládeže v rámci modelářského kroužku, který se koná každý pátek od 15:00 do 17:00 v dílnách Základní školy v Hati.

Projekt Model klubu Hať byl vypracován na materiální zabezpečení a realizaci modelářského kroužku v dílnách Základní školy v Hati. Model klub Hať získal na podporu modelářského kroužku od společnosti ArcelorMittal 10 000,- Kč.

Do grantového řízení se přihlásilo 117 projektů. Ustanovená komise jednotlivé projekty posuzovala z několika hledisek:

–          výhody implementace projektu v dané oblasti

–          proveditelnost  a dosažitelnost stanovených cílů

–          efektivita využití žádaného příspěvku

–          důvěryhodnost doporučené neziskové organizace

Projekt Model klubu Hať měl úspěch a byl vybrán mezi 51 nejlepších grantových žádostí. Model klub Hať tak získal od společnosti ArcelorMittal 10 000,- Kč na provoz modelářského kroužku a výchovu dětí. Tímto děkujeme firmě ArcelorMittal za poskytnutí finančního grantu.

Model klub Hať

mkh2

Může vás zajímat

Cyklisté zbystřete! Sezóna totiž klepe na dveře

S příchodem prvních jarních paprsků začíná veselé období pro všechny vyznavače cyklistiky. Zároveň přichází vhodný čas na koupi kola. Jak si jej vybrat?