Využitelné průmyslové váhy

zdroj: www.sxc.hu
zdroj: www.sxc.hu

Máme-li domácí hospodářství, tak čas od času potřebujeme zvážit nejrůznější komodity. Ať je to množství úrody nebo váhy různorodých břemen, která je pro nás důležitá například při jejich přepravě a přemísťování.

A právě tehdy přijdou vhod průmyslové váhy. Na stránkách vahy.sk nalezneme širokou škálu produktů. Od paletových vah a vozíků, přes plošinové váhy, váhy na zvířata až po dávkovací a jeřábové váhy.

Průmyslové váhy naleznou své uplatnění také při nakládce a vykládce zboží, při skladování a potřebných inventurách.

Plošinové váhy

Plošinové váhy se využívají pro přesné a rychle vážení, a to i předmětů, které rozměrově přesahují vážící plochu. Pro představu lze na plošinových váhách zvážit nejrůznější balíky, bedny, ale díky své robustní konstrukci a ochraně proti přetížení, můžeme vážit palety i kontejnery. V případě potřeby lze plošinové váhy zapustit do podlahy. Sháníte-li vhodnou plošinovou váhu, můžete si vybrat z nabídky na stránkách vahy.sk.

Servis průmyslových vah

Samotný nákup průmyslové váhy není příliš velkou obtíží, ale i přesto bychom měli prodejce pečlivě vybírat. Při výběru vhodného dodavatele jsou vedle samotné kvality vah důležité poskytované servisní služby a záruky.

Ve výrobě nebo spedičních službách není místo na prostoje způsobené například poruchou váhy, bez které by se zpozdila expedice zboží. Společnost Martes SK, která se zabývá prodejem vah lékařských, průmyslových a laboratorních, také zabezpečuje servis vah. V případě nahlášení poruchy problém vyřeší do 24 hodin. Pokud oprava trvá déle, zapůjčí po dobu servisu náhradní vážící zařízení.

Mimo oprav elektronických vah, zajišťuje Martes SK také servis mechanických a hybridních vah. Samozřejmostí je následné metrologické ověření. Zákazníkům je plně k dispozici také telefonní linka, kde vám odborníci rádi poradí.

Může vás zajímat

Jak řešit elektroinstalaci v rodinném domě? Základem jsou kvalitní kabely i jističe

Pro plnohodnotné využívání nejrůznějších elektrospotřebičů je ovšem třeba správně navržená a kvalitní elektroinstalace a zapojení kvalitních jističů, rozvaděčů.