Rychlé recepty

Využitelné průmyslové váhy

zdroj: www.sxc.hu
zdroj: www.sxc.hu

Máme-li domácí hospodářství, tak čas od času potřebujeme zvážit nejrůznější komodity. Ať je to množství úrody nebo váhy různorodých břemen, která je pro nás důležitá například při jejich přepravě a přemísťování.

A právě tehdy přijdou vhod průmyslové váhy. Na stránkách vahy.sk nalezneme širokou škálu produktů. Od paletových vah a vozíků, přes plošinové váhy, váhy na zvířata až po dávkovací a jeřábové váhy.

Průmyslové váhy naleznou své uplatnění také při nakládce a vykládce zboží, při skladování a potřebných inventurách.

Plošinové váhy

Plošinové váhy se využívají pro přesné a rychle vážení, a to i předmětů, které rozměrově přesahují vážící plochu. Pro představu lze na plošinových váhách zvážit nejrůznější balíky, bedny, ale díky své robustní konstrukci a ochraně proti přetížení, můžeme vážit palety i kontejnery. V případě potřeby lze plošinové váhy zapustit do podlahy. Sháníte-li vhodnou plošinovou váhu, můžete si vybrat z nabídky na stránkách vahy.sk.

Servis průmyslových vah

Samotný nákup průmyslové váhy není příliš velkou obtíží, ale i přesto bychom měli prodejce pečlivě vybírat. Při výběru vhodného dodavatele jsou vedle samotné kvality vah důležité poskytované servisní služby a záruky.

Ve výrobě nebo spedičních službách není místo na prostoje způsobené například poruchou váhy, bez které by se zpozdila expedice zboží. Společnost Martes SK, která se zabývá prodejem vah lékařských, průmyslových a laboratorních, také zabezpečuje servis vah. V případě nahlášení poruchy problém vyřeší do 24 hodin. Pokud oprava trvá déle, zapůjčí po dobu servisu náhradní vážící zařízení.

Mimo oprav elektronických vah, zajišťuje Martes SK také servis mechanických a hybridních vah. Samozřejmostí je následné metrologické ověření. Zákazníkům je plně k dispozici také telefonní linka, kde vám odborníci rádi poradí.

Může vás zajímat

Upcyklace ze starých věcí vyrábí nové a s vyšším užitkem

Stává se vám, že vždy, když něco vyhazujete, tak každou věc dvakrát otočíte, jestli ještě náhodou nebude užitečná? Nebojte, není to chyba. Nyní tento trend přichází do módy. Říká se mu upcyklace neboli Upcycling.