Vyměňte váš starý ztrouchnivělý zahradní nábytek za nový

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Jaro už se pomalu blíží a je na čase oprášit starý zahradní nábytek. Grilování a posezení s přáteli a s rodinou je v teplých měsících velmi oblíbené, ujistěte se tak, že budete mít své blízké na co usadit.

 

Před zimou veškerý zahradní nábytek uschováváme, i přestože jeho nejlepší léta už jsou dávno pryč. Jenže co když se příští rok ještě hodí? Udělejte proto revizi vašeho zahradního nábytku co nejdříve a předejděte zklamání. Ztrouchnivělé stoly, špinavé polstry a odřená křesla a lehátka přeci nikdo na své zahradě nechce.

Vybavte si zahradu ještě před sezónou

zahradní sestavaJestliže jste zjistili, že loňský zahradní nábytek už toho má mnoho za sebou, pak nakupte nový ještě před sezónou. Díky tomu si můžete dopřát kvalitu za rozumnou cenu.

Ovšem jen cena by neměla být rozhodujícím vodítkem při koupi. Vsadit byste měli i na dlouholetou tradici a bohatý výběr. To vše nabízí e-shop Doppler.cz, v jehož sortimentu najdete deštníky, slunečníky, zahradní nábytek a polstry přímo od výrobce.

Slaďte polstry, polštářky i slunečník

Slunečníky Doppler jsou snadno ovladatelné a vysoce odolné. Zaručí dostatek soukromí a na výběr jsou hned v několika variantách. Ať už tak toužíte po dřevěných, výkyvných, se středovou tyčí nebo jen po sluneční cloně, Doppler vás jistě nezklame.

Na své si přijdou v e-shopu i ti, kterým se do sedáků a polstrů dostali nezvaní hosté. Pořiďte si nové a pohrajte si s barvami, s materiálem i s motivy. Navíc k nim můžete přidat také pár dekoračních polštářků.

Zdroj: Doppler.cz
Zdroj: Doppler.cz

Bez kvalitního zahradního nábytku to nepůjde

K letní grilovačce nesmí chybět pohodlný zahradní nábytek. Ten je alfou omegou každé zahrady. Po pořádné práci je třeba se odměnit odpočinkem a posezením u dobrého jídla. Proto Doppler nabízí také celou řadu zahradního nábytku.

Vybírat můžete jak z jednotlivých křesel, stolů a lehátek, tak i rovnou z celých sestav. V nabídce nechybí ani pohodlné zahradní houpačky v kovovém a dřevěném provedení.

Dlouho neotálejte s výběrem nového zahradního nábytku. Slunečník, lehátko i pohodlný polstr bude potřeba zajisté už brzy.

Může vás zajímat

Chcete si užít léto naplno? Pak si co nejdříve pořiďte bazén

Uvažujete o pořízení zahradního bazénu? Poradíme vám, na jaké parametry se při výběru bazénu zaměřit.