Chcete si užít léto naplno? Pak si co nejdříve pořiďte bazén

Letní období je sice v plném proudu, ale ještě stále nás čeká jeho podstatná část. Přesně v tuto chvíli si všichni majitelé zahrad užívají svůj pozemek plnými doušky, sluní se na lehátku, pořádají grilovací sešlosti a koupou se v příjemné vodě. To samozřejmě platí jen v případě, kdy máte bazén. Nemáte? Víme, jaký typ získáte ihned a za příjemnou cenu.

Foto: Pixabay

Zábava pro celou rodinu

Zahradní bazén přichází v pestré škále nejrůznějších podob. V tuto chvíli už je pozdě na to, abyste si nechali vybudovat typické zapuštěné řešení, které stojí desítky a desítky tisíc. Přesně proto se vyplatí vsadit spíše na kvalitní rozložitelnou variantu za několik tisíc korun.

Zapomeňte na levné nafukovací bazény, které jsou vhodné leda pro malé děti a velmi snadno se poškodí. Spolehněte se raději na kombinaci kovové konstrukce a laminované folie s tkaninou. Danou možnost složíte během pouhé chvíle a budete mít jistotu, že hravě vydrží i hrubé zacházení, vítr, déšť a kroupy. Populární jsou hlavně produkty od známého e-shopu Avenberg.

Jak si zpříjemnit léto?

Zmíněný online obchod vám přináší rovnou jedenáct různých typů bazénů, stejně jako veškeré bazénové příslušenství. Řadíte se mezi náročné zákazníky? Pak si nenechte ujít především solární ohřev bazénu s pomocí snadno připojitelných fotovoltaických panelů. Díky němu si užijete koupání i během špatného počasí.

V průběhu největších veder se vám bude zaručeně hodit i nenáročná solární sprcha. Ta vám umožní navolit si teplotu vody, a tak se budete moci kdykoliv opláchnout a smýt ze sebe nepříjemný pot. Za cenu pouhých několika tisíc se jedná o ideální pomoc na léto.

Plánujete si pořádně užít volné chvíle s rodinou? Pak se mrkněte na webové stránky pod vloženými odkazy a vyberte si cenově přijatelné vybavení.

Může vás zajímat

Dětská hřiště krok za krokem: Dopřejte dětem vlastní zábavu

Veřejná hřiště nejsou špatná, protože se na nich setká více dětí, jestli ale chcete mít caparty pod dozorem a nechcete hlídat, co objeví v písku za předměty, postavte jim království her sami.