Solární zahradní sprchy příjemně osvěží a jsou vhodné i na dovolenou

Solární sprcha Sunny Style, zdroj: www.ekupectvi.cz
Solární sprcha Sunny Style, zdroj: www.ekupectvi.cz

Ačkoliv je letní sezóna prozatím v nedohlednu, není na škodu trochu zapřemýšlet nad tím, čím se na léto dovybavit.

Zahradní solární sprchy

Jistě to dobře znáte, je horké léto, pracujete na zahrádce a rádi byste se osvěžili, ale bohužel není kde. Praktickým řešením, které ocení chalupáři i zahrádkáři jsou solární sprchy. Solární sprchy na zahradu poskytnou osvěžení během horkých letních dnů a zároveň umožní příjemné večerní sprchování s teplou vodou.

Zahradní sprcha je zároveň výborným doplňkem venkovních bazénů. Letmým osprchováním před koupelí snížíte zanášení bazénu nečistotami v podobě prachu, trávy a dalších nečistot. A pokud v létě vyrážíte s rodinou kempovat, pak i vám zahradní sprcha přijde vhod.

Jakou solární sprchu zvolit?

Solární sprcha Sunny Style, zdroj: www.ekupectvi.cz
Solární sprcha Sunny Style, zdroj: www.ekupectvi.cz

Na výběr jsou buď gumové vaky, které se jednoduše naplní vodou a zavěsí na strom nebo trám. Kohoutkem si pak snadno umyjete ruce a osvěžíte obličej. Pokud však hledáte plnohodnotný model s vyšším průtokem a nádherným designovým zpracováním, pak se nabízí model solární sprchy Sunny Style Premium.

Tato solární sprcha je tvořena ohřívací základnou, výškově nastavitelným stojanem a sprchovou hlavicí. Zahradní solární sprchu Sunny Style Premium pomocí rychlospojek napojíte na zahradní hadici. Sluneční paprsky ohřejí vodu v zásobníku přibližně do dvou hodin.

Výhodou sprchy je snadná instalace a lehká konstrukce. Díky tomu sprchu lehce přemístíte na kterékoliv místo si budete přát. Ve sbaleném stavu sprcha zabírá jen minimum místa, proto ji můžete bez obav převážet na dovolenou či na chatu. Další předností sprchy je plynulá regulace průtoku a bezkonkurenčně povedený design, který je v dostání ve čtyřech barevných provedeních. Tuto i jiné solární sprchy zakoupíte v e-shopu ekupectvi.cz.

 Zdravé lahve na pití

Lahev EQUA, zdroj: www.ekupectvi.cz
Lahev EQUA, zdroj: www.ekupectvi.cz

V létě myslete také na svůj pitný režim. Abyste svůj oblíbený nápoj měli vždy po ruce a přitom nepili z obyčejných plastových lahví, vyzkoušejte zdravé lahve na pití EQUA. Tyto lahve jsou vyrobeny ze speciálního materiálu Eastman Tritan, který neobsahuje látky BPA. Lahve jsou proto vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, sportovce a všechny, kteří vyznávají zdravý životní styl. Lahve EQUA nezpůsobují alergie, vynikají životností 10 let a jsou recyklovatelné.

Zdravé EQUA lahve se vyrábějí také z borosilikátového skla, které je velmi lehké, pevné a snadno se čistí. Proti rozbití jsou skleněné lahve chráněny silikonovým páskem. Nádherný design a absence nevhodných látek dělají z lahví EQUA skvělý doplněk na každodenní používání v práci, ve škole nebo na výletech.

Může vás zajímat

Chcete si užít léto naplno? Pak si co nejdříve pořiďte bazén

Uvažujete o pořízení zahradního bazénu? Poradíme vám, na jaké parametry se při výběru bazénu zaměřit.