Regály na míru díky regálovému konfigurátoru

Zdroj: www.eu-regaly.cz
Zdroj: www.eu-regaly.cz

V žádné garáži ani dílně nesmí chybět dostatek odkládacího místa. Právě dostatečné množství odkládací plochy je stěžejní pro uložení jak sezónních věcí, tak i nářadí a nástrojů. V dnešním článku poradíme, podle čeho vybírat vhodné regálové systémy.

 

 

Podle jakých parametrů vybírat?

Druhů regálů je velké množství. Od obchodních a skladovacích, přes archivační regály, až po regály do domácností. Od sebe se liší především velikostí ložné plochy a svými parametry.

U všech druhů regálů je ale základním kritériem výběru nosnost. Budete ukládat lehké věci v podobě zavařenin nebo plánujete skladovat těžké nářadí? K čemu bude regál sloužit, si obecně ujasněte dříve, než ho koupíte. Rozdílné požadavky jsou totiž kladeny na regály do obchodu a zcela jiné na regály do skladu.

A nejedná se pouze o nosnost, ale také o rozměry, velikost skladovací plochy a výšku regálů. Zde je nutné myslet na využití co největší plochy, kterou máte pro regál určený. Důležitým aspektem je i výběr materiálu. Volit lze plastové, dřevěné nebo kovové regály. Plastové regály například vynikají nízkou hmotností, ale snesou menší zatížení. Zatímco kovové regály jsou bytelné a snesou mnohonásobně větší zatížení. Dřevěné regály pak jsou vhodné do domácností na ukládání zavařenin a trvanlivých potravin.

Regály na míru

Správně jste změřily prostor pro váš regálový systém, ale nemáte přesné povědomí, jestli efektivně využijete celý prostor, a jak vůbec regál nakonfigurujete? Nevadí. Na internetových stránkách www.eu-regaly.cz naleznete praktický konfigurátor, který ulehčí návrh vašich regálů.

Stačí zadat patřičné parametry, kterými jsou výška, délka, hloubka a počet polic a vyjede vám kompletní návrh regálu včetně jeho pořizovací ceny. Návrh můžete dále upravovat, přidávat nebo ubírat poličky i jednotlivé sloupce.

Široký sortiment regálových systémů

Ať už hledáte regály jako součást vybavení obchodu, do garáže, spíže nebo jako vybavení skladu či pro archivaci dokumentů, pak v obchodě eu-regaly.cz si jistě vyberete.

Hlavní předností regálů z eu-regaly.cz jsou bytelná konstrukce, bezšroubová montáž a velice snadná modulace jednotlivých regálových dílů.

Může vás zajímat

Jak navrhovat pohlednice online?

Slavíte výročí založení vaší firmy, otevíráte novou pobočku, rádi byste svým zákazníkům poděkovali? Vytvořte pro svou firmu originální tematické pohlednice.