Regály na míru díky regálovému konfigurátoru

Zdroj: www.eu-regaly.cz
Zdroj: www.eu-regaly.cz

V žádné garáži ani dílně nesmí chybět dostatek odkládacího místa. Právě dostatečné množství odkládací plochy je stěžejní pro uložení jak sezónních věcí, tak i nářadí a nástrojů. V dnešním článku poradíme, podle čeho vybírat vhodné regálové systémy.

 

 

Podle jakých parametrů vybírat?

Druhů regálů je velké množství. Od obchodních a skladovacích, přes archivační regály, až po regály do domácností. Od sebe se liší především velikostí ložné plochy a svými parametry.

U všech druhů regálů je ale základním kritériem výběru nosnost. Budete ukládat lehké věci v podobě zavařenin nebo plánujete skladovat těžké nářadí? K čemu bude regál sloužit, si obecně ujasněte dříve, než ho koupíte. Rozdílné požadavky jsou totiž kladeny na regály do obchodu a zcela jiné na regály do skladu.

A nejedná se pouze o nosnost, ale také o rozměry, velikost skladovací plochy a výšku regálů. Zde je nutné myslet na využití co největší plochy, kterou máte pro regál určený. Důležitým aspektem je i výběr materiálu. Volit lze plastové, dřevěné nebo kovové regály. Plastové regály například vynikají nízkou hmotností, ale snesou menší zatížení. Zatímco kovové regály jsou bytelné a snesou mnohonásobně větší zatížení. Dřevěné regály pak jsou vhodné do domácností na ukládání zavařenin a trvanlivých potravin.

Regály na míru

Správně jste změřily prostor pro váš regálový systém, ale nemáte přesné povědomí, jestli efektivně využijete celý prostor, a jak vůbec regál nakonfigurujete? Nevadí. Na internetových stránkách www.eu-regaly.cz naleznete praktický konfigurátor, který ulehčí návrh vašich regálů.

Stačí zadat patřičné parametry, kterými jsou výška, délka, hloubka a počet polic a vyjede vám kompletní návrh regálu včetně jeho pořizovací ceny. Návrh můžete dále upravovat, přidávat nebo ubírat poličky i jednotlivé sloupce.

Široký sortiment regálových systémů

Ať už hledáte regály jako součást vybavení obchodu, do garáže, spíže nebo jako vybavení skladu či pro archivaci dokumentů, pak v obchodě eu-regaly.cz si jistě vyberete.

Hlavní předností regálů z eu-regaly.cz jsou bytelná konstrukce, bezšroubová montáž a velice snadná modulace jednotlivých regálových dílů.

Může vás zajímat

Proč si vybrat interiérové dveře a plovoucí podlahy od firmy Dřevoškrt?

Stavba domu, stejně jako zařízení interiéru je časově i finančně náročná záležitost. Pokud chcete zařídit co nejlepší bydlení, oslovte odborníky od Dřevoškrt.