Praktické dílenské vozíky oceníte v dílně i na chalupě

Dílenský vozík, zdroj: POLAK CZ s.r.o.
Dílenský vozík, zdroj: POLAK CZ s.r.o.

Mnozí to jistě sami znáte. Ať už venku opravujete automobil, nebo porouchanou zahradní sekačku nejvíce času a hlavně sil stojí neustále docházení do garáže pro potřebné nářadí. Jednou to je nástrčkový klíč, podruhé křížový šroubovák a napotřetí zjistíte, že vám schází imbusový klíč. Zkrátka, i když se dobře připravíte, pořád vám něco chybí. Skončete s tím jednou pro vždy a raději investujte do pořízení dílenského vozíku.

 

Nářadí ihned po ruce

Dílenský vozík nesmí chybět v žádné správně vybavené garáži nebo dílně. Jeho praktické využití oceníte jak při venkovních opravách, tak i při práci v dílně. Hlavní jeho výhodou je snadná přemístitelnost. Díky kolečkům lze dílenský vozík umístit přímo na místo výkonu práce. Odpadá tak neustálé vstávání a hledání nářadí po celé dílně.

Kromě výborné mobility dílenské vozíky disponují praktickým odkládacím prostorem, který využijete pro přehledné odkládání nástrojů a všech potřebných dílů. Odkládací prostor je také vhodný pro uchycení svěráku a drobnou montáž součástek.

Kde všude dílenský vozík využijete?

Dílenské vozíky naleznou uplatnění jak v garážích, domácích i průmyslových dílnách, ale také jako úschovna nejpoužívanějšího nářadí na chatách. Mobilní vozíky lze zároveň umístit do automobilové dodávky a během pár chvil si tak vytvořit pojízdnou dílnu. Nezapomeňte však na důkladnou fixaci vozíku proti pohybu i proti převrácení.

Vůči samovolnému otevření šuplíků jsou dílenské vozíky vybaveny speciálními pojistkami, které zajistí, že se nářadí během přemístění nevysype.

Kvalitní dílenské vozíky od českého výrobce

Vozíky na nářadí je nejlépe pořizovat od ověřených prodejců, nejlépe však přímo od výrobců. Ryze českým výrobcem dílenského nábytku s dlouholetou tradicí je společnost POLAK CZ s.r.o. V jejich nabídce naleznete široký výběr dílenských krytých i otevřených dílenských vozíků v nejrůznějších rozměrech.

Dílenské vozíky od společnosti POLAK CZ s.r.o. vynikají precizním zpracováním, možností modulace do větších segmentů a především kvalitou použitých materiálů. Vozíky jsou proto pevné a šuplíky se i při plném zatížení výborně otvírají a nikde se neprohýbají. Vnitřní uspořádání prostoru jednotlivých šuplíků lze navíc jednoduše modulovat díky fixačním otvorům dělení. Snadnou přemístitelnost umožňují velká kolečka i praktická úchopová madla.

Pří výběru vašeho dílenského vozíku se vyplatí investovat do kvality, kterou si ověříte častým a dlouholetým používáním.

 

 

 

 

Může vás zajímat

Proč si vybrat interiérové dveře a plovoucí podlahy od firmy Dřevoškrt?

Stavba domu, stejně jako zařízení interiéru je časově i finančně náročná záležitost. Pokud chcete zařídit co nejlepší bydlení, oslovte odborníky od Dřevoškrt.