Paletové vozíky zjednodušují manipulaci ve skladech, v obchodech i v dílnách

Potřebujete manipulovat s těžkým nákladem, opakovaně jej přesouvat a zvedat? Paletové vozíky jsou pro vás rozhodně nezbytným pomocníkem. Nabízí je TOR INDUSTRIES.

llustrační fotografie, zdroj: Pixabay

Specialista na zvedací zařízení, vybavení skladu i stavební techniku, společnost TOR INDUSTRIES, prodává rovněž paletové vozíky. Ty se nabízí jako ruční paletové vozíky a elektrické paletové vozíky. Bývají nezbytné pro manipulaci se zbožím i s jeho nakládáním na paletách. Paletové vozíky patří do skladů, obchodů, servisů, do továren a na stavby, kde se manipuluje s těžkým materiálem. TOR INDUSTRIES má v sortimentu vozíky, které mají snadné ovládání, jsou odolné a s dlouhou životností.

Nejlevnějším řešením bývají ruční paletové vozíky

Ruční paletové vozíky se hodí i do malých obchůdků, do domácností, či kdekoliv nám mohou pomoci přepravit hůře uchopitelné či těžké zboží. V nůžkovém provedení umožňují využívat i zdvih, tedy manipulaci směrem do výšky.

Elektrické vysokozdvižné vozíky i pro náročné provozy

Druhou skupinou paletových vozíků jsou elektrické vozíky a elektrické vysokozdvižné vozíky. Jde o profesionální VZV s elektrickým pojezdem a zdvihem. Hodí se pro práci ve skladu, k manipulaci s paletovaným zbožím, naloží i vyloží kamion – to vše bez námahy. TOR INDUSTRIES nabízí široký sortiment VZV využitelných v celé řadě provozů. V sortimentu si vyberete ručně vedené vysokozdvižné vozíky mechanické, s elektrickým zdvihem i s elektrickým zdvihem a pojezdem.

Specialista na zvedání

TOR INDUSTRIES vás jako specialista na zdvihací a stavební techniku, vybavení skladu a zvedací zařízení vybaví pro jakoukoliv manipulaci se zbožím i s těžkým nákladem. Nabízí mimo jiné elektrické i ruční kladkostroje, tedy řetězové, lanové a elektrické. Hodí se jako vybavení do velkých průmyslových závodů, stolařských dílen, kovodílen i autodílen. Firma je partnerem nejen při nákupu zařízení, ale i při jejich servisování.

Může vás zajímat

Proč si vybrat interiérové dveře a plovoucí podlahy od firmy Dřevoškrt?

Stavba domu, stejně jako zařízení interiéru je časově i finančně náročná záležitost. Pokud chcete zařídit co nejlepší bydlení, oslovte odborníky od Dřevoškrt.