Ojeté vysokozdvižné vozíky zastanou mnoho práce a ušetří finance

zdroj: www. pixabay.com
zdroj: www. pixabay.com

Při manipulaci ve skladech a v průmyslové výrobě si práci nelze představit bez pomoci vysokozdvižných vozíků. Ovšem ne každá firma nebo drobný živnostník si může dovolit pořízení nové manipulační techniky. Naštěstí existuje i levnější řešení, kterým je bazar vysokozdvižných vozíků.

Levné vysokozdvižné vozíky

Pokud preferujete především funkční užitek před bezchybným vzhledem a nejnovějším rokem výroby, pak ekonomicky výhodnou variantu nabízí bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB, který naleznete v Havlíčkově Brodě na Vysočině.

Právě bazar představuje výhodnou variantu, jak výhodně pořídit vysokozdvižný vozík, aniž byste museli nadmíru utrácet. Společnost Semat HB nabízí plně funkční a spolehlivé dieselové, LPG a elektrické vysokozdvižné vozíky s nosností od 1 000 do 4 500 kg.

Každý nabízený vozík prochází servisní kontrolou a důkladnou generální opravou, která vysokozdvižkám předurčuje dlouhou životnost a vysokou spolehlivost.

Kvalitní manipulační technika

Společnost Semat HB kromě bazaru vysokozdvižné techniky a jejího servisu prodává také novou i použitou manipulační techniku, do které patří paletové vozíky, retraky, montážní plošiny a další technika. Před zakoupení je možné si zařízení nezávisle zapůjčit a vyzkoušet v plném provozu.

Pokud, ale hledáte pouze krátkodobou výpůjčku techniky pro pokrytí přepravních špiček, pak bazar manipulační techniky Semat HB nabízí také pronájem manipulačního a přepravního zařízení.

Rychlý servis a certifikovaná technická kontrola

Výhodou služeb firmy Semat HB je špičkový a rychlý servis, který je poskytován po celé České republice. Proto pokud potřebujete přezout pneumatiky, opravit hydrauliku nebo elektroinstalaci na vysokozdvižných vozících a manipulační technice, stačí se obrátit na Semat HB.

Společnost Semat HB je také certifikovaným zkušebním místem pro provádění technické kontroly vysokozdvižných vozíků a revizi vozíků poháněných plynem LPG.

Může vás zajímat

Jak řešit elektroinstalaci v rodinném domě? Základem jsou kvalitní kabely i jističe

Pro plnohodnotné využívání nejrůznějších elektrospotřebičů je ovšem třeba správně navržená a kvalitní elektroinstalace a zapojení kvalitních jističů, rozvaděčů.