Ojeté vysokozdvižné vozíky zastanou mnoho práce a ušetří finance

zdroj: www. pixabay.com
zdroj: www. pixabay.com

Při manipulaci ve skladech a v průmyslové výrobě si práci nelze představit bez pomoci vysokozdvižných vozíků. Ovšem ne každá firma nebo drobný živnostník si může dovolit pořízení nové manipulační techniky. Naštěstí existuje i levnější řešení, kterým je bazar vysokozdvižných vozíků.

Levné vysokozdvižné vozíky

Pokud preferujete především funkční užitek před bezchybným vzhledem a nejnovějším rokem výroby, pak ekonomicky výhodnou variantu nabízí bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB, který naleznete v Havlíčkově Brodě na Vysočině.

Právě bazar představuje výhodnou variantu, jak výhodně pořídit vysokozdvižný vozík, aniž byste museli nadmíru utrácet. Společnost Semat HB nabízí plně funkční a spolehlivé dieselové, LPG a elektrické vysokozdvižné vozíky s nosností od 1 000 do 4 500 kg.

Každý nabízený vozík prochází servisní kontrolou a důkladnou generální opravou, která vysokozdvižkám předurčuje dlouhou životnost a vysokou spolehlivost.

Kvalitní manipulační technika

Společnost Semat HB kromě bazaru vysokozdvižné techniky a jejího servisu prodává také novou i použitou manipulační techniku, do které patří paletové vozíky, retraky, montážní plošiny a další technika. Před zakoupení je možné si zařízení nezávisle zapůjčit a vyzkoušet v plném provozu.

Pokud, ale hledáte pouze krátkodobou výpůjčku techniky pro pokrytí přepravních špiček, pak bazar manipulační techniky Semat HB nabízí také pronájem manipulačního a přepravního zařízení.

Rychlý servis a certifikovaná technická kontrola

Výhodou služeb firmy Semat HB je špičkový a rychlý servis, který je poskytován po celé České republice. Proto pokud potřebujete přezout pneumatiky, opravit hydrauliku nebo elektroinstalaci na vysokozdvižných vozících a manipulační technice, stačí se obrátit na Semat HB.

Společnost Semat HB je také certifikovaným zkušebním místem pro provádění technické kontroly vysokozdvižných vozíků a revizi vozíků poháněných plynem LPG.

Může vás zajímat

Jak navrhovat pohlednice online?

Slavíte výročí založení vaší firmy, otevíráte novou pobočku, rádi byste svým zákazníkům poděkovali? Vytvořte pro svou firmu originální tematické pohlednice.