Kde výhodně nakoupit hutní materiál?

Ocelové profily, zdroj: www.pixabay.com
Ocelové profily, zdroj: www.pixabay.com

Zaměřuje-li se vaše firma na stavitelství a stavební práce, pak jistě řešíte problém, kde obstarat kvalitní hutní materiál, když velkoobchodů s tímto materiálem je jako šafránu.

Tento problém může být o to prekérnější, když stavby dodáváte v různých koutech naší republiky a zapomněli jste se připravit, kde zrovna hutní materiál za výhodné ceny nakoupíte.

Prodej hutního materiálu

Stavíte-li na jižní Moravě, pak to již pro vás nebude žádný problém. Nejširší sortiment hutních výrobků od certifikovaných dodavatelů nabízí společnost EIKA Znojmo a.s. která má své sklady ve Znojmě i v Brně.

V nabídce naleznete závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, střešní plechy a dráty nejrůznějších průměrů. K dostání je také betonářská ocel a ocel kruhová, čtvercová i pásová. Nepostradatelnou součástí nabídky je profilová ocel o průřezu T, I, IPE, HEB, HEA a L a široký výběr z plechů, barevných kovů a dalšího materiálu.

S prodejem hutních výrobků má EIKA Znojmo a.s. dlouholeté zkušenosti již od roku 1991. Zkušená obsluha vám odborně poradí s výběrem nejvhodnějších produktů.

A pokud máte problém s dopravou, pak je pro vás připraven rozvoz zboží včetně nařezání materiálu na požadovanou délku. Některé firmy provádí rozvoz jen v jeden až dva dny v týdnu, to však neplatí u firmy EIKA, která si je dobře vědoma, že stavitelé nepočkají, a proto nakoupené zboží dostanete nejpozději do 24 hodin.

Železářství s širokým sortimentem

Ve stavebnictví potřebujete také drobný materiál, kotvící šrouby, zednické další náčiní. Díky velkoobchodu EIKA nemusíte jezdit po několika obchodech. Na jednom místě kromě hutního materiálu naleznete také skvěle zásobené železářství s více než 12 000 druhy zboží.

Rozmanitý sortiment nabízí barvy, laky, tmely, lepidla, štětce, fólie, stavební a zednické nářadí, dále zde naleznete nářadí a nástroje, hadice, teplovzdušná, kouřové roury a kolena, zabijačkové soupravy, klempířské výrobky, kotevní techniku, lana, řetězy, spojovací a svářecí materiál, vodoinstalační a topenářský materiál, žebříky, zámky a kování, polykarbonátové krytiny, plexisklo, pletivo a mnoho dalšího.

Kde velkoobchody EIKA naleznete?

Prodejny hutního materiálu a železářství EIKA naleznete v Brně na ulici Vodařská 10 a ve Znojmě na ulici Oblekovice 6.

Třetí provozovnu s hutním materiálem naleznete ve Znojmě na ulici Hradišťská 54.

Vašim stavebním plánům už nic nestojí v cestě, navštivte provozovny EIKA v Brně nebo ve Znojmě a přesvědčte se sami o široké nabídce materiálů za bezkonkurenční ceny.

Může vás zajímat

Proč si vybrat interiérové dveře a plovoucí podlahy od firmy Dřevoškrt?

Stavba domu, stejně jako zařízení interiéru je časově i finančně náročná záležitost. Pokud chcete zařídit co nejlepší bydlení, oslovte odborníky od Dřevoškrt.