Jaké jsou trendy v oblasti venkovních bazénů na zahrady pro rok 2020?

Letošním trendem jsou zapuštěné bazény s protiproudem a s masážními prvky. Zdroj: pixabay.com

Jarní měsíce jsou ideálním časem pro výstavbu rodinných bazénů. Pakliže plánujete mít na zahradě u domu vlastní bazén, abyste nemuseli neustále chodit pouze do veřejných plováren či k rybníkům a řekám, pak je dobré vědět, jaké jsou nejnovější trendy pro rok 2020.

Levné řešení? Raději kvalita

Dávno pryč jsou doby, kdy majitelům rodinných domů stačil nějaký malý nafukovací bazén, který sloužil spíše jen pro rychlé svlažení, a to ještě hlavně dětem. V posledních letech dominují hlavně luxusnější podzemní bazény, jejichž hladina je v úrovni země. Jsou sice dražší, poskytují ale mnohem více komfortu, navíc se dají využívat nejen během hlavní letní sezony, ale rovněž i mimo ni. Je-li prováděna kvalitní údržba bazénu a využíváte zastřešení, pak se v něm můžete koupat klidně po celý rok.

Jaké tvary a doplňky jsou v kurzu?

Zapuštěný bazén je jednoznačnou volbou pro rok 2020. Pokud jde o tvary, největší je poptávka po klasickém obdélníku, výjimkou však nejsou ani objednávky na bazény s atypickými tvary, které se hodí k moderním novostavbám.

Letošní rok je ve znamení speciálních doplňků a vychytávek. Příkladem budiž třeba zabudování zařízení, jež umožní spustit ve vodě protiproud. Díky tomu se pak dá v bazénu o menších rozměrech bezpečně a plnohodnotně plavat, aniž byste museli neustále provádět obrátky, v horším případě narážet do stěn.

Kvalitní podzemní bazény vyrábí společnost Rentmil. Více informací o této firmě a jejích produktech naleznete na webových stránkách www.rentmil.cz. Společnost realizuje levné i luxusní bazény pro nejnáročnější zákazníky, dokáže vytvořit klasické, ale také atypické tvary bazénů. Rozmanitá je volba barevného provedení. V neposlední řadě se postará o montáž nejrůznějších pomůcek a zařízení, díky nimž se plavání stane skutečnou zábavou. Na veřejné plovárny si pak už ani nevzpomenete. V rámci služeb společnost samozřejmě zajistí servis zařízení, aby vám sloužilo co nejdéle.

Může vás zajímat

Chcete si užít léto naplno? Pak si co nejdříve pořiďte bazén

Uvažujete o pořízení zahradního bazénu? Poradíme vám, na jaké parametry se při výběru bazénu zaměřit.