Instalatérské práce rychle a snadno

Zdroj: www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Prasknutí vodovodního potrubí nebo ucpání odpadů není zrovna šťastnou událostí. Navíc stane-li se to v době, kdy nejsme doma, je zaděláno na velký problém. Vytopení bytu se může neblaze prodražit.

 

Pro příklady nemusíme chodit daleko, k neštěstí stačí maličkost. Například prasklá hadice od wc, jak se můžete dočíst v článku Hadice opletená hliníkem je časovaná bomba.

Stane-li se taková nehoda, je zapotřebí ji rychle opravit. Však kdo by si také přál být několik dní bez vody nebo s nefungujícím odpady. K opravě je nejlépe povolat zkušeného instalatéra, který rozvody vodoinstalace co nejdříve opraví.

Tady můžeme narazit na problém, obzvlášť když nevíme kde kvalitní instalatérské práce hledat. Navíc spoléhat se na neprověřeného instalatéra se nemusí vždy vyplatit. Jsou známy případy, kdy řemeslník odvedl špatně svou práci nebo vyinkasoval zálohu na materiál a již se nikdy neukázal. Těmto problémům pomůže předejít poptávkový systém sdružující instalatéry.

 Prověření instalatéři na jednom místě

Potřebujete-li zapojení rozvodů tepla, vody, plynu nebo další urgentní instalatérské opravy stačí navštívit například stránky vodatopeniplyn.eu, které sdružují desítky instalatérů z České a Slovenské republiky.

Systém sdružuje desítky prověřených instalatérů, kteří svými službami pokrývají celou republiku. Potřebujete-li například instalatérské práce v hlavní metropoli, stačí zavolat na informační linku nebo vyplnit jednoduchý online formulář a instalatéři v Praze vyřeší Vaše problémy.

 Cenová nabídka zdarma

Velkou výhodou je přehledný online ceník instalatérských prací. Samozřejmostí je také zdarma posouzení nákladů, kdy pracovníci zhodnotí náročnost a předloží cenovou nabídku, podle které si můžete rozhodnout, zda si provedení práce objednáte nebo se poohlédnete po konkurenci.

Může vás zajímat

Proč si vybrat interiérové dveře a plovoucí podlahy od firmy Dřevoškrt?

Stavba domu, stejně jako zařízení interiéru je časově i finančně náročná záležitost. Pokud chcete zařídit co nejlepší bydlení, oslovte odborníky od Dřevoškrt.