Hledáte dodavatele hutního materiálu?

Zdroj: www.pixabay.com
Zdroj: www.pixabay.com

Ať již vlastníte průmyslovou výrobu, nebo jako živnostník provádíte zámečnické či kovářské práce, neobejdete se bez kvalitního vstupního materiálu, ze kterého vyrábíte finální produkt. Sehnat však spolehlivého a kvalitního dodavatele oceli není zrovna snadné.

 

Chladná ocel od profesionálů

Jedním z prověřených dodavatelů hutních výrobků je ryze česká společnost AC Steel a.s. Tato přední prodejní a distribuční společnost působí na českém a slovenském trhu více než 16 let. A právě tradice, kvalita dodaného materiálu, široká škála doprovodných služeb a spokojenost odběratelů z různých průmyslových oborů svědčí o profesionalitě a serióznosti společnosti AC Steel a.s.

V širokém sortimentu AC Steel naleznete například tažené tyče, nerezové, mosazné a ploché tyče. Dalšími produkty jsou válcovaná ocel, plochá i automatová ocel.

 Zaručená kvalita hutního materiálu

Stabilní kvalita dodávaného materiálu je pro další výrobu klíčovým faktorem. Žádný výrobce si nemůže dovolit přijímat vstupní materiály s proměnlivou kvalitou. A proto všichni dodavatelé, od kterých AC Steel odebírá hutní materiál, disponují minimálně certifikátem jakosti ISO 9002. Každou dodávku k zákazníkovi samozřejmě také doprovází certifikace EN 10 204-3.1.

Představení společnosti AC Steel a.s., zdroj: www.acsteel.cz
[vsw id=“Kz4Qg2rWNxw“ source=“youtube“ width=“325″ height=“200″ autoplay=“no“]

Dodávky přesně podle přání zákazníka

Důležitou faktorem je nejen samotný kvalitní materiál ale také přesné dodávky do výroby, která se zvláště u velkých podniků nemůže zastavit na chybějícím materiálu. Velkoobchod s hutním materiálem AC Steel disponuje vlastními pobočkami v Napejedlích, Kladně, Žilině a v Českém Těšíně, kde má společnost také sídlo. Rozmístění poboček tedy ideálně pokrývá českou a slovenskou republiku.

Téměř 90 % veškeré přepravy je navíc uskutečněno prostřednictvím vlastního vozového parku. Odpadá tedy prodlení a komplikace s přepravou, ke kterým může docházet v najatých spedičních společnostech.

Díky tomu je společnost AC Steel schopná dodávat hutní výrobky v logistických režimech Just in Time nebo Kanban, což ocení především velké výrobní koncerny.

 Profesionální doprovodné služby

Nejen kvalitní materiál a přesná přeprava podle přání zákazníka dělá z AC Steel jednoho z lídrů v oboru. Neméně důležité jsou doprovodné služby. Na přání si můžete nechat provést chemické, mechanické nebo ultrazvukové zkoušky materiálu. Budete si tak jistí, že vaše plochá ocel a další odebírané produkty nevykazují žádné vady. Samozřejmostí je možnost dělení jakéhokoliv nabízeného hutního materiálu na výkonných pilách.

Nákup hutního materiálu a oceli v AC Steel je investicí do kvality vašich budoucích výrobků.

Může vás zajímat

Jak navrhovat pohlednice online?

Slavíte výročí založení vaší firmy, otevíráte novou pobočku, rádi byste svým zákazníkům poděkovali? Vytvořte pro svou firmu originální tematické pohlednice.