Hledáte dodavatele hutního materiálu?

Zdroj: www.pixabay.com
Zdroj: www.pixabay.com

Ať již vlastníte průmyslovou výrobu, nebo jako živnostník provádíte zámečnické či kovářské práce, neobejdete se bez kvalitního vstupního materiálu, ze kterého vyrábíte finální produkt. Sehnat však spolehlivého a kvalitního dodavatele oceli není zrovna snadné.

 

Chladná ocel od profesionálů

Jedním z prověřených dodavatelů hutních výrobků je ryze česká společnost AC Steel a.s. Tato přední prodejní a distribuční společnost působí na českém a slovenském trhu více než 16 let. A právě tradice, kvalita dodaného materiálu, široká škála doprovodných služeb a spokojenost odběratelů z různých průmyslových oborů svědčí o profesionalitě a serióznosti společnosti AC Steel a.s.

V širokém sortimentu AC Steel naleznete například tažené tyče, nerezové, mosazné a ploché tyče. Dalšími produkty jsou válcovaná ocel, plochá i automatová ocel.

 Zaručená kvalita hutního materiálu

Stabilní kvalita dodávaného materiálu je pro další výrobu klíčovým faktorem. Žádný výrobce si nemůže dovolit přijímat vstupní materiály s proměnlivou kvalitou. A proto všichni dodavatelé, od kterých AC Steel odebírá hutní materiál, disponují minimálně certifikátem jakosti ISO 9002. Každou dodávku k zákazníkovi samozřejmě také doprovází certifikace EN 10 204-3.1.

Představení společnosti AC Steel a.s., zdroj: www.acsteel.cz
[vsw id=“Kz4Qg2rWNxw“ source=“youtube“ width=“325″ height=“200″ autoplay=“no“]

Dodávky přesně podle přání zákazníka

Důležitou faktorem je nejen samotný kvalitní materiál ale také přesné dodávky do výroby, která se zvláště u velkých podniků nemůže zastavit na chybějícím materiálu. Velkoobchod s hutním materiálem AC Steel disponuje vlastními pobočkami v Napejedlích, Kladně, Žilině a v Českém Těšíně, kde má společnost také sídlo. Rozmístění poboček tedy ideálně pokrývá českou a slovenskou republiku.

Téměř 90 % veškeré přepravy je navíc uskutečněno prostřednictvím vlastního vozového parku. Odpadá tedy prodlení a komplikace s přepravou, ke kterým může docházet v najatých spedičních společnostech.

Díky tomu je společnost AC Steel schopná dodávat hutní výrobky v logistických režimech Just in Time nebo Kanban, což ocení především velké výrobní koncerny.

 Profesionální doprovodné služby

Nejen kvalitní materiál a přesná přeprava podle přání zákazníka dělá z AC Steel jednoho z lídrů v oboru. Neméně důležité jsou doprovodné služby. Na přání si můžete nechat provést chemické, mechanické nebo ultrazvukové zkoušky materiálu. Budete si tak jistí, že vaše plochá ocel a další odebírané produkty nevykazují žádné vady. Samozřejmostí je možnost dělení jakéhokoliv nabízeného hutního materiálu na výkonných pilách.

Nákup hutního materiálu a oceli v AC Steel je investicí do kvality vašich budoucích výrobků.

Může vás zajímat

Proč si vybrat interiérové dveře a plovoucí podlahy od firmy Dřevoškrt?

Stavba domu, stejně jako zařízení interiéru je časově i finančně náročná záležitost. Pokud chcete zařídit co nejlepší bydlení, oslovte odborníky od Dřevoškrt.