Rychlé recepty

České pracovní oděvy: záruka kvality

Zdroj: Vapex s.r.o.
Pracovní oděvy Zdroj: Vexpa s.r.o.

Bezpečnost práce je v posledních letech v mnoho výrobních podnicích na prvním místě. A je tomu jen dobře, protože vhodnou prevencí lze zabránit nepříjemným pracovním úrazům. Stěžejním prvkem bezpečnosti práce je předcházení rizikům a také kvalitní pracovní oděvy a ochranné pomůcky.

Většina z nás však bezpečnost práce podceňuje. Při řezání kovu si nedostatečně chráníme zrak i sluch, často svařujeme bez rukavic a to ani nemluvě o pevné obuvi a spolehlivém pracovním oděvu, který by měl být součástí každé práce. Zdraví máme každý je jen jedno, proto si ho nenechte vzít a používejte kvalitní pracovní oděvy.

Kde pořídit kvalitní pracovní oděvy a ochranné pomůcky?

Poctivých obchodů s pracovními oděvy je jako šafránu, navíc kvalita v mnohých obchodech je dost rozdílná.

Gastro oděv, zdroj: Vapex s.r.o.
Gastro oděv, zdroj: Vexpa s.r.o.

Sháníte-li pracovní oděvy pro své zaměstnance nebo pouze pro osobní použití, pak se spolehněte na českou kvalitu od firmy VEXPA. Společnost VEXPA s.r.o. dodává pracovní oděvy pro veškerá průmyslová odvětví. V široké nabídce tak naleznete montérkové soupravy a pláště, pracovní kombinézy, reflexní a jednorázové oděvy, až po oblečení určené pro gastro provozy.

V kamenné i internetové prodejně navíc naleznete celou škálu ochranných pomůcek a profesionální pracovní obuv.

Zakázkové šití pracovních oděvů

Posledních pár měsíců můžete využít také služeb zakázkového šití. Většina pracovních oděvů a textilních doplňků je totiž šitá ve vlastní šicí dílně společnosti VEXPA, jejíž provoz byl zahájen koncem roku 2014. Zakázkové šití pracovních oděvů v české dílně nejenže šetří drahocenný čas při vyřízení objednávky, ale také mnohonásobně zvyšuje kvalitu zboží.

Na vámi zakoupení trička, blůzy, čepice a další oděvy lze navíc natisknout nebo vyšít firemní loga.

Náhradní plnění

Výhodou nákupu v břeclavské prodejně VEXPA nebo v internetovém obchodě je také možnost čerpání náhradního plnění, které využijí především podnikatelé a státní instituce. Společnost VEXPA s.r.o. totiž zaměstnává přes polovinu svých zaměstnanců se změněnou pracovní schopností.

Nebuďte lhostejní ke svému zdraví, při výkonu povolání i při práci na zahradě se dostatečně chraňte kvalitními pracovními oděvy.

Může vás zajímat

Upcyklace ze starých věcí vyrábí nové a s vyšším užitkem

Stává se vám, že vždy, když něco vyhazujete, tak každou věc dvakrát otočíte, jestli ještě náhodou nebude užitečná? Nebojte, není to chyba. Nyní tento trend přichází do módy. Říká se mu upcyklace neboli Upcycling.