České pracovní oděvy: záruka kvality

Zdroj: Vapex s.r.o.
Pracovní oděvy Zdroj: Vexpa s.r.o.

Bezpečnost práce je v posledních letech v mnoho výrobních podnicích na prvním místě. A je tomu jen dobře, protože vhodnou prevencí lze zabránit nepříjemným pracovním úrazům. Stěžejním prvkem bezpečnosti práce je předcházení rizikům a také kvalitní pracovní oděvy a ochranné pomůcky.

Většina z nás však bezpečnost práce podceňuje. Při řezání kovu si nedostatečně chráníme zrak i sluch, často svařujeme bez rukavic a to ani nemluvě o pevné obuvi a spolehlivém pracovním oděvu, který by měl být součástí každé práce. Zdraví máme každý je jen jedno, proto si ho nenechte vzít a používejte kvalitní pracovní oděvy.

Kde pořídit kvalitní pracovní oděvy a ochranné pomůcky?

Poctivých obchodů s pracovními oděvy je jako šafránu, navíc kvalita v mnohých obchodech je dost rozdílná.

Gastro oděv, zdroj: Vapex s.r.o.
Gastro oděv, zdroj: Vexpa s.r.o.

Sháníte-li pracovní oděvy pro své zaměstnance nebo pouze pro osobní použití, pak se spolehněte na českou kvalitu od firmy VEXPA. Společnost VEXPA s.r.o. dodává pracovní oděvy pro veškerá průmyslová odvětví. V široké nabídce tak naleznete montérkové soupravy a pláště, pracovní kombinézy, reflexní a jednorázové oděvy, až po oblečení určené pro gastro provozy.

V kamenné i internetové prodejně navíc naleznete celou škálu ochranných pomůcek a profesionální pracovní obuv.

Zakázkové šití pracovních oděvů

Posledních pár měsíců můžete využít také služeb zakázkového šití. Většina pracovních oděvů a textilních doplňků je totiž šitá ve vlastní šicí dílně společnosti VEXPA, jejíž provoz byl zahájen koncem roku 2014. Zakázkové šití pracovních oděvů v české dílně nejenže šetří drahocenný čas při vyřízení objednávky, ale také mnohonásobně zvyšuje kvalitu zboží.

Na vámi zakoupení trička, blůzy, čepice a další oděvy lze navíc natisknout nebo vyšít firemní loga.

Náhradní plnění

Výhodou nákupu v břeclavské prodejně VEXPA nebo v internetovém obchodě je také možnost čerpání náhradního plnění, které využijí především podnikatelé a státní instituce. Společnost VEXPA s.r.o. totiž zaměstnává přes polovinu svých zaměstnanců se změněnou pracovní schopností.

Nebuďte lhostejní ke svému zdraví, při výkonu povolání i při práci na zahradě se dostatečně chraňte kvalitními pracovními oděvy.

Může vás zajímat

Proč si vybrat interiérové dveře a plovoucí podlahy od firmy Dřevoškrt?

Stavba domu, stejně jako zařízení interiéru je časově i finančně náročná záležitost. Pokud chcete zařídit co nejlepší bydlení, oslovte odborníky od Dřevoškrt.