Zapomeňte na sekačky z hypermaketů. Investujte do kvality

Zdroj: www.pixabay.com
Zdroj: www.pixabay.com

S příchodem jara nastává začátek sezóny pravidelné údržby našich trávníků. Jenže co dělat, když naše sekačka má již nejlepší léta za sebou a novou sezónu již nezvládne dotáhnout do konce?

Plánujete-li pořízení nové sekačky, pak určitě nenakupujte první a nejlevnější model, na který narazíte ve velkých zahradních hobbymarketech. Přejete si přeci, aby nová sekačka vydržela minimálně 5 – 10 let a abyste nedoplatili na nekvalitní díly. Častým problémem sekaček z hypermarketů a akčních nabídek jsou nekvalitní ložiska, konstrukce z tenkého plechu a mnoho plastových dílů, které rychle podléhají opotřebení.

 

Nepodceňujte kvalitu

Motorová sekačka Viking, zdroj: www.wampi.cz
Motorová sekačka Viking, zdroj: www.wampi.cz

Ať již máte v plánu pořízení elektrické nebo motorové sekačky, dejte na prověřenou kvalitu. Produkcí profesionální lesní i zahradní techniky je proslulá německá značka Stihl. Málokdo však ví, že pod její produkci patří právě zahradní sekačky Viking.

Sekačky Viking jsou určené pro profesionální zahradníky i pro hobby zahrádkáře. Zahradní stroje Viking vynikají vysoce pevnou konstrukcí, kvalitními motory s nízkou spotřebou a především precizním strojírenským zpracováním. V nabídce značky Viking naleznete jak zahradní sekačky, tak i zahradní traktory, ridery, robotické sekačky nebo zahradní kypřiče.

O kvalitě znakčky Viking svědčí také umístění robotické sekačky iMow na 1. místě v testu robotických sekaček dTest 2014.

 

Profesionální poradenství v prodejně Wampi

Zahradní rider Viking, www.wampi.cz
Zahradní rider Viking, www.wampi.cz

Při samotném výběru hraje důležitou roli také osobní doporučení, zkušenosti s prodávanými produkty a nepostradatelné předvedení prodávaných výrobků. Přesně takový standard naleznete v prodejně Wampi Zdeňka Wambery v pražské Velké Chuchli.

Majitel obchodu pan Wambera byl dlouhá léta lesníkem a nyní se zabývá prodejem a servisem motorových pil Stihl a zahradních sekaček Viking. Pro své bývalé povolání a vztahu k přírodě má majitel obchodu bohaté zkušenosti se stroji, které v obchodě prodává.

V obchodě Wampi na vás nebudou číhat zběsilé slevové akce a dychtiví prodejci s cílem vnutit zákazníkovi nepotřebný sortiment. V prodejně naopak naleznete přátelskou atmosféru, individuální přístup a hlavně odborné poradenství s důrazem na nalezení produktů, které vyhovují přesně vašim potřebám.

 

Značkový servis Viking a Stihl

Bubnová sekačka Viking, zdroj: www.wampi.cz
Bubnová sekačka Viking, zdroj: www.wampi.cz

K prodejně Wampi se váže také značkový servis Viking a Stihl včetně e-shopu www.wampi.cz, ve kterém si vybranou zahradní sekačku můžete rezervovat. Převzetí a seznámení s produktem probíhá na prodejně ve Velké Chuchli.

Hledáte-li v Praze spolehlivého dodavatele vaší zahradní techniky, pak prodejna Wampi je tím pravým místem pro vás.

Může vás zajímat

Dětská hřiště krok za krokem: Dopřejte dětem vlastní zábavu

Veřejná hřiště nejsou špatná, protože se na nich setká více dětí, jestli ale chcete mít caparty pod dozorem a nechcete hlídat, co objeví v písku za předměty, postavte jim království her sami.