Zapomeňte na sekačky z hypermaketů. Investujte do kvality

Zdroj: www.pixabay.com
Zdroj: www.pixabay.com

S příchodem jara nastává začátek sezóny pravidelné údržby našich trávníků. Jenže co dělat, když naše sekačka má již nejlepší léta za sebou a novou sezónu již nezvládne dotáhnout do konce?

Plánujete-li pořízení nové sekačky, pak určitě nenakupujte první a nejlevnější model, na který narazíte ve velkých zahradních hobbymarketech. Přejete si přeci, aby nová sekačka vydržela minimálně 5 – 10 let a abyste nedoplatili na nekvalitní díly. Častým problémem sekaček z hypermarketů a akčních nabídek jsou nekvalitní ložiska, konstrukce z tenkého plechu a mnoho plastových dílů, které rychle podléhají opotřebení.

 

Nepodceňujte kvalitu

Motorová sekačka Viking, zdroj: www.wampi.cz
Motorová sekačka Viking, zdroj: www.wampi.cz

Ať již máte v plánu pořízení elektrické nebo motorové sekačky, dejte na prověřenou kvalitu. Produkcí profesionální lesní i zahradní techniky je proslulá německá značka Stihl. Málokdo však ví, že pod její produkci patří právě zahradní sekačky Viking.

Sekačky Viking jsou určené pro profesionální zahradníky i pro hobby zahrádkáře. Zahradní stroje Viking vynikají vysoce pevnou konstrukcí, kvalitními motory s nízkou spotřebou a především precizním strojírenským zpracováním. V nabídce značky Viking naleznete jak zahradní sekačky, tak i zahradní traktory, ridery, robotické sekačky nebo zahradní kypřiče.

O kvalitě znakčky Viking svědčí také umístění robotické sekačky iMow na 1. místě v testu robotických sekaček dTest 2014.

 

Profesionální poradenství v prodejně Wampi

Zahradní rider Viking, www.wampi.cz
Zahradní rider Viking, www.wampi.cz

Při samotném výběru hraje důležitou roli také osobní doporučení, zkušenosti s prodávanými produkty a nepostradatelné předvedení prodávaných výrobků. Přesně takový standard naleznete v prodejně Wampi Zdeňka Wambery v pražské Velké Chuchli.

Majitel obchodu pan Wambera byl dlouhá léta lesníkem a nyní se zabývá prodejem a servisem motorových pil Stihl a zahradních sekaček Viking. Pro své bývalé povolání a vztahu k přírodě má majitel obchodu bohaté zkušenosti se stroji, které v obchodě prodává.

V obchodě Wampi na vás nebudou číhat zběsilé slevové akce a dychtiví prodejci s cílem vnutit zákazníkovi nepotřebný sortiment. V prodejně naopak naleznete přátelskou atmosféru, individuální přístup a hlavně odborné poradenství s důrazem na nalezení produktů, které vyhovují přesně vašim potřebám.

 

Značkový servis Viking a Stihl

Bubnová sekačka Viking, zdroj: www.wampi.cz
Bubnová sekačka Viking, zdroj: www.wampi.cz

K prodejně Wampi se váže také značkový servis Viking a Stihl včetně e-shopu www.wampi.cz, ve kterém si vybranou zahradní sekačku můžete rezervovat. Převzetí a seznámení s produktem probíhá na prodejně ve Velké Chuchli.

Hledáte-li v Praze spolehlivého dodavatele vaší zahradní techniky, pak prodejna Wampi je tím pravým místem pro vás.

Může vás zajímat

Návrh zavlažovacího systému by měl vždy začínat projektem

Automatický závlahový systém vytvořený na míru vaší zahradě vám ušetří čas a peníze. Návrh zavlažovacího systému není vždy triviální úkol. Jak postupovat?