Zahradní traktory ulehčí práci v letní i zimní sezóně

Zahradní sekačka Honda HF 2417, zdroj: www.hondastroje.cz
Zahradní sekačka Honda HF 2417, zdroj: www.hondastroje.cz

Sezóna sekání trávníků za pár týdnů skončí a právě v tuto dobu přichází velké podzimní slevy na zahradní sekačky a traktory. Jestliže uvažujete o obměně vašeho strojového parku, pak nyní se nabízí ideální příležitost.

Každý majitel větší zatravněné zahrady dobře ví, jak je časově i fyzicky náročná její údržba. Navíc představa, že sečením zahrady strávíte půl dne, taky není příznivá. Tak proč si práci neulehčit?

Zahradní traktory Honda

Údržba trávníku během několika minut a k tomu ještě příjemné svezení a žádná námaha. Myslíte si, že je to nemožné? Právě naopak. Každotýdenní zastřihování trávníku ulehčí travní traktory Honda, které vynikají vysokým výkonem, kvalitním zpracování a snadným ovládáním.

Zahradní traktory Honda se dělí do kategorií Standard a Premium. V základní – Standard verzi disponují efektivním žacím záběrem od 92 do 102 cm. V prémiové řadě má zahradní rider záběr od 102 do 122 cm.

Vybavení riderů

Nehledě na modelovou řadu disponují všechny traktory Honda dvěma sekacími noži, automatickým zapínáním světel a plnohodnotnou přístrojovou deskou vybavenou led diodami a ukazatelem paliva. Prémiová řada riderů je vybavena hydrostatickou převodovkou pro plynulou regulaci pojezdu.

 Vysoce efektivní sběr trávy

Sekačky Honda, jako jediné dokážou díky turbosacímu efektu posbírat veškerou pokosenou trávu a maximálně naplnit sběrný koš. Objem sběrných košů je od 280 po 360 litrů a liší se podle modelové řady.

Vyklápění trávy ze sběrného koše je u základních modelů manuální. Modely vyšší řady disponují elektromechanickým výklopem.

Zahradní sekačka Honda HF 2315, zdroj: www.hondastroje.cz
Zahradní sekačka Honda HF 2315, zdroj: www.hondastroje.cz

Motorizace

Traktor na sekání trávy je vybaven tichým čtyřtaktním benzínovým motorem s kultivovaným projevem a nízkou spotřebou. Motor vyniká snadným startováním, nízkými emisemi a silným výkonem.

V nabídce jsou motory od 533 do 688 cm3 s výkonem od 15 do 20 koňských sil.

 Široké spektrum využití

Zahradní traktorové sekačky nejsou pouze jednorázovou investicí. Díky pestré paletě příslušenství mohou být ridery využity po celý rok. Na podzim lze za stroj připojit drtič zahradního odpadu nebo vlečný vertikulátor. Samozřejmostí je vlečný vozík pro svoz shrabaného listí nebo dřeva.

V zimě pro změnu zahradní traktorvyužijete pro odhrnování a zametání sněhu.S posypovým vozíkem můžete také udržovat příjezdovou cestu nebo chodníky. Ušetříte si tak námahu v letní i zimní sezóně.

A pokud stále nejste přesvědčeni, právě nyní probíhají posezónní výprodeje s akčními slevami ve výši desítek procent.

Může vás zajímat

Chcete si užít léto naplno? Pak si co nejdříve pořiďte bazén

Uvažujete o pořízení zahradního bazénu? Poradíme vám, na jaké parametry se při výběru bazénu zaměřit.