Rychlé recepty
Domů / KOMERČNÍ SDĚLENÍ / Výprodeje bazénů za levné ceny vrcholí

Výprodeje bazénů za levné ceny vrcholí

Bazén Marimex Florida, zdroj: www.garfun.cz
Bazén Marimex Florida, zdroj: www.garfun.cz

I když venku stále vládne zima, nastává pomalu čas myslet na to, co nám v zahradě chybí. Právě teď je totiž vhodná doba, kdy zahradní doplňky a vybavení lze koupit za výhodné mimosezonní ceny.

Jestliže právě přemýšlíte co nového pořídit, poslechněte hlas rodiny a hlavně dětí, které si přímo milují koupání v bazénu. Dávno je pryč doba, kdy pořízení zahradního bazénu bylo poměrně nákladnou investicí, která vyžadovala náročnou technickou přípravu.

Dnešní nadzemní bazény postavíte do několika minut. Navíc nejsou finančně ani prostorové náročné a vyžadují minimum terénních úprav. A po sezóně lehce bazén demontujete a uložíte. Díky těmto specifikům jsou nadzemní bazény čím dál více oblíbené.

Současné nadzemní bazény vynikají svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Tak proč si nedopřát trochu zaslouženého komfortu?

Mimosezónní výprodeje

Právě nyní je nejvhodnější doba pro pořízení nového bazénu. Současné ceny se drží příjemně nízko. Jakmile však přijde jaro a zahradní sezóna začne, ceny jednotlivých bazénů významně vzrostou.

Například největší specializovaný prodejce bazénů Marimex poskytuje až do konce ledna výhodné slevy. Akce na bazény je věnována celoročně nejprodávanějším a prověřeným typům bazénů. Oproti běžným cenám ušetříte až 43 %!

Proto raději na nic nečekejte. Akce je časově omezená a platí také na výprodejové bazény, kterých rychle ubývá.

Jak si vybrat nadzemní bazén?

Před samotným výběrem si ujasněte, komu výhradně bude bazén sloužit? Zda bude pouze pro děti a jejich hry, nebo zda si přejete větší bazén, do kterého se pohodlně vejde celá rodina, a který poslouží k několika plaveckým tempům. S tím také souvisí velikost prostoru, které bazénu můžete vyčlenit a výběr vhodné polohy.

Umístění vybírejte pečlivě. Nejlépe je prostorné a slunné místo, které vodu v bazéně příjemně prohřeje.

Druhy bazénů

Podle konstrukce rozlišujeme tři základní druhu nadzemních bazénů. Jsou jimi samonosné bazény, bazény s nosným rámem a bazény s kovovou stěnou.

Samonosné bazény

Samonosné bazény patří mezi nejprodávanější. Ideální jsou především pro rodiny s dětmi, jelikož nemají žádné pevné části, o které by se děti mohly poranit. Jejich přednostní je velmi nízká cena a maximálně jednoduchá montáž.

Tyto levné bazény stačí postavit na rovnou plochu, nafouknout horní límec a můžete napouštět vodu. Tím práce končí. S přibývající vodou se bazén samovolně vztyčí. Výhodou je také snadnější ohřev vody, jelikož stěny bazénu vedou velmi dobře teplo.

Bazény s kovovou stěnou

Tyto bazény mají pevné obvodové stěny vyrobené z galvanizovaného ocelového plechu, na které se nasazuje bazénová folie. Výhodou je jejich vysoká pevnost a mrazuvzdornost. Na zimu se tak nemusí rozebírat. Menší nevýhodou je mírně náročnější montáž.

Bazény s nosným rámem

Bazény s nosným rámem kombinují výhody nafukovacích bazénů společně s bazény s kovovou stěnou. Jsou vybaveny nosným rámem, který zajišťuje výbornou stabilitu. Oproti samonosným bazénům je zachována konstantní šířka vodní plochy. Zároveň je tento typ velmi snadný na montáž a poměrně snadno se v něm prohřívá voda.

 

Může vás zajímat

Betonové jímky řeší problémy s odpadními vodami i zachytávání dešťové vody

Jak efektivně zachytávat dešťovou vodu? Do čeho svádět odpadní vody? Podívejte se, jaké možnosti nabízí kvalitní betonové jímky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..