Praktické kartonové krabice pro uskladnění i přepravu věcí

Zdroj: www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Jistě se vám mnohokrát stalo, že potřebujete na nějaký čas uložit sezónní sportovní vybavení, oblečení nebo kancelářské potřeby a vy nemůžete najít ten správný obalový materiál, ve kterém by vaše věci byly i po několika měsících stále ve stejném stavu jako při uskladnění. A to hlavně bez prachu a nepoškozené.

Kartonové krabice

Bezpečné a přehledné uložení věcí lze pohodlně zvládnout díky kartonovým krabicím. A nemusí se jednat pouze o uložení několika párů zimních bot v garáži. Kartonové krabice stejně dobře poslouží při potřebách archivace účetních dokladů nebo stěhování.

Při výběru vhodné krabice hraje roli kromě rozměru také z množství vrstev vlnité lepenky, ze které je vyrobená. S tím souvisí také účel použití. Krabice z třívrstvé lepenky disponují nižší nosností, tudíž jsou vhodné pro uložení nebo přepravu předmětů, které nejsou příliš těžké. V případě, že by se zdálo, že dno nebo stěny krabice mohou být neúměrně namáhány, stačí krabici obalit stretchovou fólií, které zvýší její pevnost.

Naopak pro přepravu těžšího materiálu jsou vhodné krabice z pětivrstvé nebo sedmivrstvé lepenky, která je velmi tuhá a pevná, tudíž nehrozí propadnutí dna nebo zborcení stěn.

Jistě vás bude zajímat také cena kartonových krabic, která se odvíjí od rozměrů krabice a druhu použité lepenky. Například jednoduchá a praktická krabice z třívrstvé lepenky a s  rozměry 435x190x370mm stojí okolo devíti korun.

Výhodné nákupní ceny získáte, pokud nebude kupovat od obchodníků s obalovými materiály, ale z obchodů, které mají kartonové krabice z vlastní výroby.

Jedním takovým obchodem, který vyrábí levné, velmi kvalitní a odolné kartonové krabice je společnost Komplexmat s.r.o., kterou naleznete na stránkách www.komplexmat-krabice.cz.

 

Praktické obalové materiály

Komplexmat nejenže vyrábí své vlastní kartonové krabice, které zákazníkům prodává bez distribuční marže, ale také nabízí obalové materiály pro všechny účely, kterými jsou lepicí pásky, potravinové a stretchové fólie, plastové fixační pásky nebo praktické zip sáčky.

Právě rychlouzavírací sáčky oceníte nyní v létě při cestách na dovolenou nebo při trekingových výpravách. Lze do nich pohodlně uschovat cestovní doklady nebo fotoaparát, který ochráníme před vlhkostí.

Při letních výletech se více než kdy jindy hodí také plastové sáčky na svačinu, jejichž nepřeberné množství naleznete v e-shopu www.komplexmat-krabice.cz.

Ať se již stěhujete, uskladňujete sezónní oblečení, archivujete účetní doklady nebo se chystáte na letní dovolenou, oceníte praktické a levné obalové materiály od společnosti Komplexmat.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.