Výhody bydlení na Praze 3: Zeleň, volnočasové vyžití i perfektní občanská vybavenost

Která část Prahy je ideální pro bydlení? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každý má jinou představu o svém vysněném domově. Jednou z možností, kde se v hlavním městě usadit, je Praha 3. Jaké výhody tato městská část nabízí svým rezidentům?

Byty Na Vackově, foto: www.byty.navackove.cz

Obklopení zelení a bohatá nabídka volnočasového vyžití

Pokud netoužíte bydlet v centru, ale naopak chcete bydlet v bytě, který bude obklopen zelení, a ve volném čase se budete moci věnovat řadě volnočasových aktivit, zaujme vás bydlení na Praze 3. V parku Židovské pece si můžete uspořádat piknik, využít ho k příjemné nedělní procházce nebo se v něm věnovat své oblíbené sportovní aktivitě. Výhled na Žižkov, který tvoří většinu území Prahy 3, si nejlépe vychutnáte z Vítkova.

Perfektní občanská vybavenost

Kromě dostatku zeleně oceníte, jako rezidenti Prahy 3, také její úžasnou občanskou vybavenost. Nedaleko svého domova najdete obchody s potravinami, drogerie, restaurace, kulturní zařízení a také dostatek autobusových a tramvajových zastávek.

Poslední příležitost koupě Bytů Na Vackově

Je-li pro vás představa bydlení na Praze 3 lákavá, máte poslední příležitost koupit si nový byt na Vackově. V této části Žižkova totiž vznikl rezidenční projekt Byty Na Vackově, jenž letos prošel kolaudací a v nabídce je několik málo posledních bytů.

Celá rezidence je navržena v nízkoenergetickém standardu B a po domluvení schůzky s makléřem si můžete prohlédnout vzorový byt, ale třeba i ten, který si chcete koupit. Stanete se novými obyvateli Prahy 3?

Byty Na Vackově, foto: www.byty.navackove.cz

Jestli to se změnou adresy trvalého bydliště myslíte vážně, neváhejte s prohlídkou vzorového bytu. Praha 3 je rozhodně vhodným místem pro bydlení, ať už žijete sami, s partnerem či rodinou. Každý si totiž v této lokalitě přijde na své.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?