Poznejte neomezené možnosti interiérového stínění

Zdroj: Bematech.cz
Zdroj: Bematech.cz

Velká okna patří v současnosti mezi nejžhavější trendy ve stavitelství. To platí jak pro obytné, tak pro komerční prostory. Zajišťují v interiéru dostatek světla a tvoří ho vzdušným. Pro okna je třeba pečlivě vybrat vhodnou stínící techniku. Ta slouží především jako ochrana před sluncem, ochrana soukromí i jako zvuková izolace od vnějšího prostředí.

Látkové stínění může zastávat také funkci dekorativního prvku vašeho interiéru. Díky široké nabídce barev, materiálů a vzorů může stínící technika v interiéru doslova kouzlit a proměnit ji v dominantu celého prostoru.

Z jakých možností můžete vybírat?

Zdroj: Bematech.cz
Zdroj: Bematech.cz

Stínící systémy jsou vhodnou možností jak pro klasická, tak pro střešní okna. Stínění střešních oken zamezí průniku tepla do interiéru, reguluje prostup světla do místnosti a je vhodné pro všechny typy střešních oken. Stínění střešních oken je nabízeno ve dvou výrobních řadách – Exclusive a Economy.

Možností stínění pro běžná okna je mnoho. Stínící rolety dělíme na vertikální a horizontální. Horizontální rolety Twintex se mohou díky použitému typu látky podílet na útulném vzhledu interiéru.

Dalším typem horizontálních rolet jsou římské rolety. Pro tyto vnitřní rolety je nutné mít dostatečný prostor pro montáž, aby neomezovaly funkčnost oken (přečtete si více informací o vnitřních roletách Bematech).

Jak vybrat ten nejvhodnější typ?

Vždy záleží předně na vašich přáních a požadavcích. Nejdůležitější je účel, ke kterému stínící systémy chcete využít. Nejlepší možnost je rada obchodního partnera značky Bematech, který vám rád pomůže vybrat ten nejvhodnější typ přímo pro vaše okna nebo poslat online poptávku zdarma, kterou najdete na webu Bematech.

 

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.