Pohodlné posezení v praktickém sedacím vaku

Zdroj: Sedacipytelemi.cz
Zdroj: Sedacipytelemi.cz

Určitě znáte ten pocit, kdy sedíte večer u televize nebo knížky a nemůžete najít tu správnou polohu, při které se uvolníte. Ze špatného sezení vás bolí záda. V leže se naopak špatně čte a bolí za krkem.

Kdo ještě neseděl v sedacím pytli, pak si dovolím říci, že ještě neokusil to pravé pohodlí, ze kterého nebudete chtít vstát.

Ideální opora pro tělo

Sedací vak se po sednutí vytvaruje podle vašeho těla a poskytne vám tak pohodlnou oporu pro záda, ruce, ale také nohy. Způsobů jak ve vaku sedět je mnoho. Od polehávání, přes vzpřímené sezení nebo sezení s nejrůzněji složenýma nohama. Na sedacím vaku se skvěle relaxuje, ale také pracuje. Hlavním požitkem je naprosté uvolnění při sezení. Netrápí vás žádná tvrdá opěradla, ani další neduhy židlí a pohovek.

Mnoho variabilních funkcí sedacích pytlů jistě také ocení i vaše děti. Ty se totiž můžou na těchto malých či větších zázracích vyblbnout až do usnutí.

Sedací pytle můžete vybírat v nerůznějších barvách a variantách. Je-libo větší, menší, tvar hrušky, koule, taburetky, sedačky či míče? A ať už máte obývací pokoj laděný do zelené, červené, hnědé či černé, jistě ke každé barvě najdete i tu pravou sedacího pytle. Jeden takový si můžete pořídit v internetovém obchodě na adrese sedacipytelemi.cz.

Z čeho jsou sedací pytle vyrobeny?

Sedací pytle rozlišujeme podle tvaru a také podle potahu. Před koupí je dobré vědět, zda sedací vak budeme používat v interiéru nebo exteriéru. Sedací pytle pro vnitřní použití jsou vyrobeny z umělé kůže nebo textilu. Venkovní vaky se naopak vyrábějí z nylonu, tím pádem jsou více odolné vůči vlhkosti a nečistotám. Samozřejmě, že i pytle s nylonovým povrchem můžeme užívat v interiéru.

Samotným jádrem sedacích pytlů je výplň z malých polystyrenových kuliček, díky kterým jsou vaky tak pohodlné a snadno přizpůsobitelné stylu sezení. Granulátová náplň se nijak sezením nedeformuje. Granulát můžeme do vaku kdykoliv dosypat, a tím upravíme jeho tvrdost.

Může vás zajímat

Jak nastavit zálohy při změně dodavatele energií?

Při změně dodavatele by spotřebitelé měli zvážit nastavení vyšších záloh, aby jejich vyúčtování neskončilo vysokým nedoplatkem.