Pohodlné posezení v praktickém sedacím vaku

Zdroj: Sedacipytelemi.cz
Zdroj: Sedacipytelemi.cz

Určitě znáte ten pocit, kdy sedíte večer u televize nebo knížky a nemůžete najít tu správnou polohu, při které se uvolníte. Ze špatného sezení vás bolí záda. V leže se naopak špatně čte a bolí za krkem.

Kdo ještě neseděl v sedacím pytli, pak si dovolím říci, že ještě neokusil to pravé pohodlí, ze kterého nebudete chtít vstát.

Ideální opora pro tělo

Sedací vak se po sednutí vytvaruje podle vašeho těla a poskytne vám tak pohodlnou oporu pro záda, ruce, ale také nohy. Způsobů jak ve vaku sedět je mnoho. Od polehávání, přes vzpřímené sezení nebo sezení s nejrůzněji složenýma nohama. Na sedacím vaku se skvěle relaxuje, ale také pracuje. Hlavním požitkem je naprosté uvolnění při sezení. Netrápí vás žádná tvrdá opěradla, ani další neduhy židlí a pohovek.

Mnoho variabilních funkcí sedacích pytlů jistě také ocení i vaše děti. Ty se totiž můžou na těchto malých či větších zázracích vyblbnout až do usnutí.

Sedací pytle můžete vybírat v nerůznějších barvách a variantách. Je-libo větší, menší, tvar hrušky, koule, taburetky, sedačky či míče? A ať už máte obývací pokoj laděný do zelené, červené, hnědé či černé, jistě ke každé barvě najdete i tu pravou sedacího pytle. Jeden takový si můžete pořídit v internetovém obchodě na adrese sedacipytelemi.cz.

Z čeho jsou sedací pytle vyrobeny?

Sedací pytle rozlišujeme podle tvaru a také podle potahu. Před koupí je dobré vědět, zda sedací vak budeme používat v interiéru nebo exteriéru. Sedací pytle pro vnitřní použití jsou vyrobeny z umělé kůže nebo textilu. Venkovní vaky se naopak vyrábějí z nylonu, tím pádem jsou více odolné vůči vlhkosti a nečistotám. Samozřejmě, že i pytle s nylonovým povrchem můžeme užívat v interiéru.

Samotným jádrem sedacích pytlů je výplň z malých polystyrenových kuliček, díky kterým jsou vaky tak pohodlné a snadno přizpůsobitelné stylu sezení. Granulátová náplň se nijak sezením nedeformuje. Granulát můžeme do vaku kdykoliv dosypat, a tím upravíme jeho tvrdost.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.