Párty stan na každou příležitost i zahradu

Zdroj: T-zbozi.cz
Zdroj: T-zbozi.cz

Jaro už se blíží a čas letních grilovaček a oslav s ním. Pokud i vy letos plánujete narozeninové párty či večerní posezení s přáteli a rodinou, pak začněte u „střechy“. Počasí se u nás střídá jak na houpačce, a tak i přestože vás čeká oslava v letních měsících, jen na sluníčko rozhodně nespoléhejte.

Altán je alfou omegou každé zahradní oslavy či přátelského posezení. Déšť může překazit i tu nejlépe připravenou akci a docílit tak toho, že hosty nebudete mít kam uschovat. Chytrým řešením je v tomto případě zahradní altán. Ovšem ten nemusí být jen malých rozměrů a ze dřeva. Mnohem praktičtější variantou je párty stan.

Stan na každou zahradou

Zdroj: T-zbozi.cz
Zdroj: T-zbozi.cz

Velkou výhodou zahradních párty stanů je jejich různorodost. Na zahradu si tak můžete pořídit malý stan pro pár lidí nebo velký, který pojme početnou rodinu i přátele.

Především malé stany o rozměrech tři metry na tři metry vás potěší příznivou cenou. Zabere vám málo místa, i přesto ale vytvoří příjemné prostředí pro schování před sluníčkem. Jestliže tak v parných dnech nemáte na zahradě stín, stan vám ho alespoň v malé míře dopřeje. Ovšem stejně jak dobře vás uchrání před paprsky, tak vás uschová i před deštěm.

Stan na rodinou sešlost i zahradní svatbu

Zdroj: T-zbozi.cz
Zdroj: T-zbozi.cz

Díky bohaté nabídce párty stanů si můžete na zahradě připravit velkou narozeninovou oslavu, rodinnou sešlost nebo rovnou zahradní svatbu. A to i přesto, že nemáte na zahradě žádný přístřešek.

Vybírat můžete z různých velikostí, barev, tvarů i kvality. Potřebujete-li boční stěny ze všech stran, pak není problém pořídit si takový stan, který má pouze menší vchod z jedné strany. Naopak pro ty, co chtějí vzdušný prostor, mohou zvolit stan například s jednou boční stranou.

Kvalita zahradního altánu především

Zdroj: T-zbozi.cz
Zdroj: T-zbozi.cz

Při výběru je tedy nutné, abyste věděli, k čemu zahradní altán budete využívat. Podle toho si vyberete tu správnou velikost stanu. Pamatujte také na to, že se nejedná o jednorázový kup.

Stan vám na zahradě vydrží celé léto, a i to další a další a další. Proto zvažte, z jak kvalitního materiálu zvolíte plachtu. Čím víc gramáže na m2 tím líp. Vhodné je zvolit také například zesílený nerezový hliníkový rám, ten vám zajistí delší životnost stanu.

TIP: Jestliže máte pocit, že prozatím vám postačí zahradní stan bez bočních stěn, pak není nutné pořizovat altán celý zakrytý. Boční strany můžete kdykoliv dokoupit.

Může vás zajímat

Chcete si užít léto naplno? Pak si co nejdříve pořiďte bazén

Uvažujete o pořízení zahradního bazénu? Poradíme vám, na jaké parametry se při výběru bazénu zaměřit.