Párty stan na každou příležitost i zahradu

Zdroj: T-zbozi.cz
Zdroj: T-zbozi.cz

Jaro už se blíží a čas letních grilovaček a oslav s ním. Pokud i vy letos plánujete narozeninové párty či večerní posezení s přáteli a rodinou, pak začněte u „střechy“. Počasí se u nás střídá jak na houpačce, a tak i přestože vás čeká oslava v letních měsících, jen na sluníčko rozhodně nespoléhejte.

Altán je alfou omegou každé zahradní oslavy či přátelského posezení. Déšť může překazit i tu nejlépe připravenou akci a docílit tak toho, že hosty nebudete mít kam uschovat. Chytrým řešením je v tomto případě zahradní altán. Ovšem ten nemusí být jen malých rozměrů a ze dřeva. Mnohem praktičtější variantou je párty stan.

Stan na každou zahradou

Zdroj: T-zbozi.cz
Zdroj: T-zbozi.cz

Velkou výhodou zahradních párty stanů je jejich různorodost. Na zahradu si tak můžete pořídit malý stan pro pár lidí nebo velký, který pojme početnou rodinu i přátele.

Především malé stany o rozměrech tři metry na tři metry vás potěší příznivou cenou. Zabere vám málo místa, i přesto ale vytvoří příjemné prostředí pro schování před sluníčkem. Jestliže tak v parných dnech nemáte na zahradě stín, stan vám ho alespoň v malé míře dopřeje. Ovšem stejně jak dobře vás uchrání před paprsky, tak vás uschová i před deštěm.

Stan na rodinou sešlost i zahradní svatbu

Zdroj: T-zbozi.cz
Zdroj: T-zbozi.cz

Díky bohaté nabídce párty stanů si můžete na zahradě připravit velkou narozeninovou oslavu, rodinnou sešlost nebo rovnou zahradní svatbu. A to i přesto, že nemáte na zahradě žádný přístřešek.

Vybírat můžete z různých velikostí, barev, tvarů i kvality. Potřebujete-li boční stěny ze všech stran, pak není problém pořídit si takový stan, který má pouze menší vchod z jedné strany. Naopak pro ty, co chtějí vzdušný prostor, mohou zvolit stan například s jednou boční stranou.

Kvalita zahradního altánu především

Zdroj: T-zbozi.cz
Zdroj: T-zbozi.cz

Při výběru je tedy nutné, abyste věděli, k čemu zahradní altán budete využívat. Podle toho si vyberete tu správnou velikost stanu. Pamatujte také na to, že se nejedná o jednorázový kup.

Stan vám na zahradě vydrží celé léto, a i to další a další a další. Proto zvažte, z jak kvalitního materiálu zvolíte plachtu. Čím víc gramáže na m2 tím líp. Vhodné je zvolit také například zesílený nerezový hliníkový rám, ten vám zajistí delší životnost stanu.

TIP: Jestliže máte pocit, že prozatím vám postačí zahradní stan bez bočních stěn, pak není nutné pořizovat altán celý zakrytý. Boční strany můžete kdykoliv dokoupit.

Může vás zajímat

Pasivní příjem z kurzového sázení – v čem je tajemství úspěšných?

Získat pasivní příjem nemusí být pouze nedosažitelným snem. Existuje spousta příležitostí, jak něčeho podobného dosáhnout.