Montované haly poskytují rychlé a levné zastřešení pro sklady, hangáry i stáje

Montovaná hala, jako levný hangár pro letadlo. zdroj: www.haly-polak.cz

Rozšiřujete svou výrobu? Hledáte nové skladové prostory? Přeje si postavit krytou stáj pro hospodářská zvířata či hangár pro zemědělské stroje? Neztrácejte čas přípravou projektové dokumentace a vyřizováním stavebního povolení. Snižte své náklady na minimum. Inspirujte se stavbou montované haly.

Jestliže si nemůžete dovolit ztrácet čas, nebo si jednoduše přejete snížit náklady na výstavbu krytého prostranství, které bude chráněno před povětrnostními vlivy, nabízí se rychlé a ekonomicky výhodné řešení v podobě výstavby montované haly. Nevíte, o co se jedná? Nevadí, vše vysvětlíme.

Flexibilní řešení pro zastřešení skladů i hospodářských budov

Montované haly jsou zkonstruovány z rozebíratelné ocelové konstrukce, přičemž boční opláštění tvoří trapézové plechy, sendvičové panely nebo dřevěné obložení. Samotné zastřešení zajišťuje speciální PVC technická textilie. Kvůli atypickému zastřešení se tyto stavby označují také jako textilní haly.

Přitom obavy z odolnosti technické PVC textilie nejsou na místě. Zastřešení samozřejmě odolává povětrnostním vlivům, měnícím se klimatickým podmínkám i UV záření. Životnost střešního textilního opláštění je minimálně 10 let. Díky tomu je využití montovaných hal velmi široké. Montované haly slouží jako sklady, výrobní prostory, jízdárny a stáje pro zvířata, letecké hangáry či krytá sportoviště.

Rychlá stavba za nízkou cenu

K přednostem montovaných hal patří rychlá stavba, která trvá pouze několik týdnů. K stavbě není nutné budovat základy. Postačí tvrdé a stabilní podloží, případně zhotovení betonových patek. A co je nejdůležitější? Montované haly lze postavit bez stavebního povolení. Jedná se totiž o přemístitelnou stavbu, kterou stačí pouze ohlásit na stavebním úřadě. A pokud budete mít pro pozemek, na kterém hala stojí, jiné využití, lze celou stavbu demontovat a přemístit.

Nejpodstatnější předností textilní haly, oproti výstavbě zděné nemovitosti, je pořizovací cena. Náklady na výstavbu montované haly dosahují pouze zlomku ceny zděné budovy. Zároveň ušetříte finance, které by vyžadovaly příprava projektové dokumentace, vyřizování stavebního povolení, stavební dozor a samotné práce při výstavbě zděné nemovitosti.

Více informací o realizaci a ceně montovaných hal se dozvíte u českého výrobce POLAK CZ s.r.o.

Může vás zajímat

Malířskou pistoli dokáže využít i laik

Malování bytu nepatří zrovna mezi kratochvíle, kterým bychom se chtěli během svého volna věnovat. Na …