Jaký batoh zvolit na kratší výlety nebo cestu do práce?

Zdroj: Pixabay.cz
Zdroj: Pixabay.cz

Že dnes již není batoh jako batoh, mnozí ví. Bohatá nabídka různých typů nám dovoluje vzít batoh na výlet, do práce, na chatu, do posilovny nebo do města. Ovšem ne vždy se ten či onen batoh hodí na každou příležitost.

Mít doma jen jeden batoh nestačí. Pokud jste vášniví sportovci, zahrádkáři, rybáři, cyklisti nebo jen prostě batoh nosíte do práce či na výlety, pak je nutné vybrat ten pravý.

Vybírejte ze sportovních batohů pro každý věk

Zdroj: Bagolo.cz
Zdroj: Bagolo.cz

Pokud sháníte batoh na sport, vyzkoušejte sportovní stylové batohy Quiksilver. Ty jsou nejen designově hezké, ale zároveň i praktické. Hravě se do nich vejdou tenisky, šortky, triko, ručník i pití.

V nabídce značky Quiksilver si jistě vybere jak mladší, tak i starší generace. Ovšem ať už zvolíte jednobarevný designem decentnější typ batohu, nebo výrazný a tvarem odvážnější, s kvalitou budete jistě vždy spokojeni. Vězte, že batoh nebude jen na jednu vaši sportovní sezónu, jak je tomu mnohdy zvykem.

Batohy do práce i na výlety mohou mít styl

Zdroj: Bagolo.cz
Zdroj: Bagolo.cz

Milovníky originality jistě nadchnou designové zábavné batohy Roxy. Ty jsou skvělou volbou do školy i do práce, samozřejmě jen v případě, že nemáte stanoven žádný dress code. Batohy Roxy jsou kvalitní a stylové.

Díky praktickým kapsám batohy oceníte například také na výlety či festivaly. Z bohaté nabídky vzorů a barev si jistě vyberou mladí, staří, ženy i muži. Navíc značka Roxy jde s módou, a tak v jejím sortimentu nechybí ani oblíbené vaky.

Na cestování a do hor sáhněte po kvalitě

Zdroj: Bagolo.cz
Zdroj: Bagolo.cz

Příznivci turistiky, víkendových výletů, ale třeba i rybáři a cestovatelé jistě ocení nádherné, avšak praktické batohy na cesty značky Ridgebake. Ty díky svému tvaru a kvalitě unesou vše, co budete potřebovat vzít s sebou. Velmi praktické malé kapsičky a členění batohů vám zaručí, že peníze, malou svačinou nebo baterku nebudete muset hledat až na samotném dně.

Ridgebake je německá značka, která se specializuje na batohy a tašky. Funkční design je inspirován cestováním, horskou turistikou i horolezectvím. Není divu, že každý batoh značky Ridgebake je kvalitním kouskem, který je pečlivě ušitý z těch nejlepších materiálů. Batoh na cesty totiž musí mnoho vydržet.

Může vás zajímat

Vybíráme batoh do hor

Také jste se rozhodli, že si koupíte batoh do hor? K takovému rozhodnutí většinou dospějeme tehdy, …