Pražské vily přinášejí moderní architekturu a elegantní způsob bydlení

Vily Chuchle, zdroj: www.VilyChuchle.cz

Bydlet si opravdu jako králové, ale v souladu s moderními trendy a požadavky. I o tom přeci může být život ve vile, která nabídne spoustu prostoru a luxusní zázemí. Na tomto místě si nepředstavujte stavby minulosti, prvorepublikové vily, působící sice zajímavým dojmem, ale současně velmi chladně. Dnešní vily mají krásnou terasu, zahradu, garážové stání, a kromě jiného to z nich budete mít do centra Prahy opravdu jen chvilku!

Vícegenerační bydlení, které přijde vhod i dětem

Nepořizujete přece nemovitost jen pro sebe – ale také pro svou rodinu, děti až vyrostou, budou mít své vlastní zázemí. Dispozice až 7+kk a 1+kk, užitná plocha až 346 metrů čtverečních. Klasická patrová novostavba, až s jednačtyřicetimetrovou terasou, na které si můžete vychutnávat nejen krásné letní dny.

Vily v Praze jsou v lokalitě plné zeleně, ale nabízejí výbornou dostupnost pro nákupy, zábavu nebo dojíždění do vašeho budoucího zaměstnání. Jen krátká procházka vás může dělit od slavného dostihového závodiště ve Velké Chuchli, kde se už od šedesátých let minulého století vysílají živé televizní přenosy ze závodů.

Občanská vybavenost okolí opravdu na jedničku

Nejbližší okolí Velké Chuchle nabídne skvělé zázemí nejen pro rodiny s dětmi. Vily na prodej v Praze jsou totiž stále k mání! V nejbližším okolí najdete nejen restaurace, mateřskou a základní školu nebo příjemné parky, ale třeba i ZOO koutek, kde se pobaví hlavně děti.

Městská hromadná doprava a její zastávky? Také můžeme mluvit o docházkové vzdálenosti, takže to nebudete mít nikam daleko. Spíše naopak, autobusy vás zavezou v podstatě kamkoliv! Výhled na Vltavu, soukromí před sousedy, ale i kolemjdoucími, nově rostoucí čtvrť Prahy, jejímž hrdým členem můžete být třeba právě vy…

Může vás zajímat

Komentář: Odzvonilo plynovým kondenzačním kotlům? V Německu vláda omezuje jejich prodej, něco podobného se chystá i v Česku

Evropští zákonodárci hledají cesty, jak utnout vytápění plynem. Rozdíly mezi evropskou legislativou a efektivním způsobem vytápění popisuje Roman Švantner.