Jak vybrat kvalitní garážová vrata?

Sekční garážová vrata, zdroj: Lomax.cz
Sekční garážová vrata, zdroj: Lomax.cz

Uvažujete o výměně garážových vrat, ale nevíte, zda zvolit sekční, rolovací, posuvná nebo dvoukřídlá? Marně hledáte takového výrobce, u kterého si budete jisti kvalitou a dobře odvedenou prací? Nejen na tyto otázky odpoví dnešní článek.

Garážová vrata by měla být především kvalitní. Je nutné, aby dobře zabezpečila náš majetek, který v garáži máme uschovaný. Jenže na trhu existuje celá řada prodejců garážových vrat s rozdílnou kvalitou a jen pár opravdu prověřených výrobců.

Tradice a spokojení zákazníci na prvním místě

Pokud hledáte výrobce garážových vrat, který se řadí mezi ty nejlepší, pak se vždy řiďte ohlasy zákazníků a tradicí. Několikaletá zkušenost českého výrobce je velkou výhodou. Mezi jednoho takového patří společnost LOMAX. Ta se pyšní více jak dvacetiletou tradicí. Ovšem jen to nestačí.

LOMAX si své zákazníky hýčká, a proto nabízí nespočet výhod. Pro případ potřeby zákazníci vždy ocení rychlý servis či vypracovaný návrh i s cenovou nabídkou zdarma. Navíc při koupi garážových vrat získáte standardní typy prolisů zdarma.

 Jaký typ garážových vrat zvolit?

Mezi nejoblíbenější typ patří sekční garážová vrata, která prostřednictvím jednotlivých sekcí jsou schopna částečného ohybu. Při otvírání vrata bezpečně zajedou pod strop garáže. Při jejich instalaci jsou však nutné drobné stavební úpravy a instalace stropních vodících lišt.

Pokud však v garáži máte málo místa, nebo nízký strop neumožňuje instalaci nosnou konstrukci pro sekvenční garážová vrata, pak zvolte praktická rolovací vrata, která umožňují snadnější instalaci bez stavebních úprav.

Pro potřeby výrobních provozů, nákladních dep nebo autodílen jsou vhodná velká průmyslová vrata, která vynikají dlouhou životností, snadnou obsluhou zvukovou i tepelnou izolací.

Rolovací garážová vrata, zdroj: Lomax.cz
Rolovací garážová vrata, zdroj: Lomax.cz

 Výhody garážových vrat Lomax

Předností největšího českého výrobce garážových vrat jsou vlastní výrobní linky, na kterých vznikají poctivé a kvalitní výrobky. S vlastní výrobou není Lomax závislý na subdodavatelích a díky tomu má plný dohled nad kvalitou produkce.

Obrovskou výhodou je také široká síť servisních partnerů a až desetiletá záruka na garážová vrata a pětiletá záruka na pohonné systémy.

Průmyslová garážová vrata, zdroj: Lomax.cz
Průmyslová garážová vrata, zdroj: Lomax.cz

 Široký sortiment ostatních produktů

Kromě kvalitních garážových vrat do sortimentu Lomaxu patří venkovní rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu nebo bezpečnostní mříže a rolety, které jsou vhodné pro zabezpečení maloobchodních prodejen.

Ať už rekonstruujete nebo stavíte nový dům, důvěřujte kvalitě a spolehněte se profesionálního výrobce Lomax.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.