Změna v bydlení. Ze satelitů míří lidé do vlastních domů v Praze

Rodinné domy Štěrboholy, zdroj: www.finep.cz
Rodinné domy Štěrboholy, zdroj: www.finep.cz

Soumrak satelitů v Čechách. Tak se dá s trochou nadsázky nazvat současný trend v bydlení. Lidé totiž dávají stále víc přednost bydlení v Praze před domy v satelitních městečcích v jejím okolí. Míří do bytů a domů, které si s pomocí hypotéky sami koupí.

 

 

Do Prahy se z jejího blízkého okolí stěhují hlavně mladé rodiny s dětmi. Míří tam za školami a kroužky. Často totiž zjišťují, že nemají dost času na to, aby denně vozili děti právě do školy a do kroužků. Při bydlení v Praze přitom mají obě věci na dosah.

Hledají přírodu i občanskou vybavenost

Mladé rodiny s dětmi nové bydlení vybírají většinou velmi důkladně. Chtějí, aby bylo blízko přírody, kousek od škol, kroužků, sportovišť i obchodů a aby se z něj snadno dostali do centra Prahy.

Přesně takové bydlení nabízí například rezidence Rodinné domy Štěrboholy v Praze 10. Rodinné domy na prodej jsou nedaleko od přírodního parku Hrušov a každý má navíc zahradu a předzahrádku. Kousek od nich je škola, školka i nový sportovní areál. Pár desítek metrů od domů je i zastávka hromadné dopravy, takže v centru můžete být za pár minut.

 

Rodinné domy Štěrboholy, zdroj: www.finep.cz
Rodinné domy Štěrboholy, zdroj: www.finep.cz

Ideální řešení: rodinné domy ve Štěrboholech

Rodinné domy na prodej v rezidenci Štěrboholy v Praze 10 jsou nyní navíc ve slevě. Jejich koupi nahrává i současná nízká úroková sazba hypoték, která klesla pod 3 procenta. Je tak výrazně jednodušší na ni dosáhnout a pořídit si bydlení podle svých představ.

Právě bydlení je přitom klíčem ke spokojenosti každého člověka. Vyplývá to i z nedávného výzkumu, podle kterého je právě bydlení jednou z věcí, které si Češi nejvíc závidějí. Mnoho Čechů totiž sní právě o bydlení ve vlastním rodinném domě v Praze.

S vlastním rodinným domem v Praze 10 Štěrboholech si přitom tento sen může splnit každý. Ale neváhejte – na prodej je posledních 8 rodinných domů!

 

 

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?