Změna v bydlení. Ze satelitů míří lidé do vlastních domů v Praze

Rodinné domy Štěrboholy, zdroj: www.finep.cz
Rodinné domy Štěrboholy, zdroj: www.finep.cz

Soumrak satelitů v Čechách. Tak se dá s trochou nadsázky nazvat současný trend v bydlení. Lidé totiž dávají stále víc přednost bydlení v Praze před domy v satelitních městečcích v jejím okolí. Míří do bytů a domů, které si s pomocí hypotéky sami koupí.

 

 

Do Prahy se z jejího blízkého okolí stěhují hlavně mladé rodiny s dětmi. Míří tam za školami a kroužky. Často totiž zjišťují, že nemají dost času na to, aby denně vozili děti právě do školy a do kroužků. Při bydlení v Praze přitom mají obě věci na dosah.

Hledají přírodu i občanskou vybavenost

Mladé rodiny s dětmi nové bydlení vybírají většinou velmi důkladně. Chtějí, aby bylo blízko přírody, kousek od škol, kroužků, sportovišť i obchodů a aby se z něj snadno dostali do centra Prahy.

Přesně takové bydlení nabízí například rezidence Rodinné domy Štěrboholy v Praze 10. Rodinné domy na prodej jsou nedaleko od přírodního parku Hrušov a každý má navíc zahradu a předzahrádku. Kousek od nich je škola, školka i nový sportovní areál. Pár desítek metrů od domů je i zastávka hromadné dopravy, takže v centru můžete být za pár minut.

 

Rodinné domy Štěrboholy, zdroj: www.finep.cz
Rodinné domy Štěrboholy, zdroj: www.finep.cz

Ideální řešení: rodinné domy ve Štěrboholech

Rodinné domy na prodej v rezidenci Štěrboholy v Praze 10 jsou nyní navíc ve slevě. Jejich koupi nahrává i současná nízká úroková sazba hypoték, která klesla pod 3 procenta. Je tak výrazně jednodušší na ni dosáhnout a pořídit si bydlení podle svých představ.

Právě bydlení je přitom klíčem ke spokojenosti každého člověka. Vyplývá to i z nedávného výzkumu, podle kterého je právě bydlení jednou z věcí, které si Češi nejvíc závidějí. Mnoho Čechů totiž sní právě o bydlení ve vlastním rodinném domě v Praze.

S vlastním rodinným domem v Praze 10 Štěrboholech si přitom tento sen může splnit každý. Ale neváhejte – na prodej je posledních 8 rodinných domů!

 

 

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.