Zažijte jedinečný relax v koupacích sudech

Koupací sud, zdroj: www.domky-herold.cz
Koupací sud, zdroj: www.domky-herold.cz

S chladným a sychravým počasím přichází čas na důkladné zahřátí a příjemnou relaxaci. Mnozí jistě zavítají do sauny, jiní naopak zvolí horkou koupel. Víte ale, že horkou koupel si můžete užít v koupacích sudech třeba přímo pod hvězdami?

Příjemně teplá koupel má blahodárný vliv na celý organismus. Nejenže uvolňuje napjaté svaly, zmírňuje bolesti kloubů a zlepšuje krevní oběh. Horká koupel uklidňuje organismus, snižuje stres
a napomáhá k lepšímu spánku  a celkové psychické vitalitě.

Netradiční relaxování v koupacím sudu

Možná jste si už mnohokrát říkali, že vaše vana je malá, nebo jste snili o horké koupeli pod hvězdnou oblohou. Koupací sudy Hot Tub váš sen promění ve skutečnost. V dostatečně velkých sudech, do kterých se vejde až 8 osob, zažijete jedinečnou atmosféru jak s přáteli tak při romantické koupeli ve dvou. Dřevěné sudy na koupání jsou vhodné na zahrady, terasy, ale také do interiérů wellness center a hotelů.

Poctivá dřevěná konstrukce

Sud Hot Tub je vyroben ze dřeva severské borovice, které bylo upravenou metodou Thermowood. Takto upravené dřevo bylo vysušeno při 210 °C a díky tomu si zachovává rozměrovou stabilitu, vysokou trvanlivost a odolnost proti hnilobě. Zároveň se dřevo nekroutí, nekřiví ani jinak nedeformuje.
Aby nedocházelo ke kontaktu dřeva s vodou koupací kádě vybavit vnitřní plastovou vanou. Voda ale dřevu
s úpravou Thermowood nijak neublíží.

Rychlé ohřev vody

Vytápění koupacího sudu je řešeno vnitřními nerezovými kamny, která jsou umístěna přímo v sudu.
Od koupací části jsou kamna z bezpečnostních důvodů oddělena dřevěným roštem. Výhodou vnitřních kamen je rychlý a přímý ohřev vody. Alternativou je ohřívání vody prostřednictvím venkovních kamen.

K vytápění se používá pouze suché dřevo. Ostatní paliva jakými jsou koks nebo uhlí jsou pro vytápění koupacích sudů nevhodná.

A jak dlouho budete sud vytápět? Při venkovní teplotě 15 °C vodu ohřejete na příjemných 38 °C za dvě hodiny.

Nenáročná údržba

Výhodou koupacích sudů Hot Tub je minimální údržba. Sud stačí občasně vyčistit vodou s mořskou solí. Pokud nechcete vodu upravovat dodatečnou chemií a chlorem, je vhodné vodu v sudu měnit maximálně
po třech až čtyřech koupelích.

Pokud toužíte po příjemném uvolnění, relaxování a horké koupeli klidně uprostřed zasněžené zahrady,
pak sudy na koupání budou pro vás tím pravým. Širokou nabídku sudů rozdílných velikostí naleznete
na domky-herold.cz.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.