Zabezpečení bytu proti zlodějům

zdroj: www.sxc.hu
zdroj: www.sxc.hu

Zjistit, že byl náš byt vykraden, není příjemným zážitkem. Nejenže přijdeme o své cennosti, nastává také koloběh činností od nahlášení policii, přes sestavení seznamu ukradených věcí až po opravu dveří a zámků. Máte dobře zabezpečený byt nebo svou chatu?

Jestliže je vaše odpověď ano, pak jistě máte klidnější spaní. V opačném případě je důvod k jistým pochybnostem, zda zrovna dneska se nestana náš dům cílem zlodějů.

 Jak zabezpečit byt?

Abychom byli klidnější, že naše domácnost nebude vykradena, je zapotřebí podniknout veškeré kroky, které lapkům ztíží jejich počínání.

Prvním krokem je zabezpečení dveří. Zvláště v bytových jednotkách, pomineme-li byty v přízemí s přístupnými okny a lodžiemi, jsou právě vstupní dveře do bytu jediným možným přístupem.

 Vstupní dveře lze zabezpečit buď instalací speciální zámkové vložky, nebo rovnou pořízením nových bezpečnostních dveří, které nejenže jsou velmi odolné, ale zloděje také rovnou odradí. Spatří-li zloděj – „tipař“, že máte zabezpečené vchodové dveře, raději si vybere byt se snadnějším přístupem.

 

Před čím nás bezpečnostní dveře ochrání?

Bezpečnostní dveře SHERLOCK ve čtvrté bezpečnostní třídě odolají mechanickému napadení šroubovákem, dřevěnými a plastovými klíny, kleštěmi, hasákem, páčidlem, kladivem, sekerou, stříhacími kleštěmi, dlátem, pilkou, elektrickou vrtačkou, nůžkami na plech, elektrickému ručnímu nářadí. Zároveň mají velmi vysokou odolnost vůči statickému a dynamickému zatížení.

Ne vždy nám ale hrozí nebezpečí od lupičů. Protipožární dveře ochrání domácnost také před obávaným ohněm, který prostupuje z chodby směrem do bytu. Tyto dveře v nejvyšší bezpečnostní variantě dovedou odolávat ohni a tepelnému záření až 60 minut.

Neobávejte se již o svůj majetek a zvolte SHERLOCK Brno pro zabezpečení vašeho domova.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.